Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Imię i nazwisko Margaret jest trudne do wymówienia. Jak naprawdę nazywa się gwiazda?
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 01.03.2019 15:07

Imię i nazwisko Margaret jest trudne do wymówienia. Jak naprawdę nazywa się gwiazda?

the voice of poland
instagram.com @margaret_official

Margaret: imię i nazwisko piosenkarki jest trudne do wymówienia, o czym niektórzy nawet nie wiedzieli. Gwiazda wygląda jak mieszkanka dalekich i mroźnych krajów skandynawskich! Właśnie ze względu na międzynarodową karierę, gwiazda zdecydowała się na utajenie swojego prawdziwego imienia, tym samym kreując się na młodą, popularną piosenkarkę bez nazwiska. Pseudonim artystyczny wokalistki sprawia, że może wybrzmiewać z każdej radiostacji na świecie! Czy po godzinach wraca do swojego prawdziwego imienia? Przekonajmy się!

Wiele gwiazd światowego, ale również rodzimego formatu decyduje się na skrócenie swojego pełnego imienia, aby móc w pełni funkcjonować jako artysta. Dlatego często decydują się na przybranie fikcyjnej nazwy, mogącą stworzyć na nowo postać kreowaną na potrzeby sceny. Taką taktykę obrała właśnie młoda piosenkarka Margaret, która zamieszała na polskiej scenie muzycznej w 2013. Debiut niespełna wówczas 22-letniej piosenkarki sprawił, że stała się rozpoznawalna przez swój krótki pseudonim! Margaret: imię i nazwisko wokalistki jest kłopotliwe.

Margaret: imię i nazwisko młodej piosenkarki są trudne dla zagranicznych fanów

Gdy szturmem wdała się na listy przebojów z singlem Thank You Very Much, wiele osób zainteresowało się ciekawą osobowością drobnej blondynki. Z pewnością mnóstwo fanów nie było przekonanych do faktu, że śpiewająca po angielsku gwiazda z niecodziennymi pomysłami jest mieszkanką Polski! Urodzona w 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim Margaret to tak naprawdę Małgorzata Jamroży — tak właśnie brzmią pełne i prawdziwe dane drobnej gwiazdy. Skąd zatem wziął się pomysł na skrócenie imienia i przerobienia go na angielską frazę?

Jak ma nazwisko Margaret?

Margaret: imię i nazwisko artystki zwykle nie jest często podawane w mediach. Szczególnie drugi człon nazwy wydawał jej się zbyt toporny dla ewentualnych słuchaczy z zagranicy. Nieprzypadkowo właśnie pierwsza poważna produkcja gwiazdy została napisana po angielsku- uniwersalnym języku, łączącym wszystkich ludzi na świecie. Prawdopodobnie, gdyby poprosić Szweda czy Amerykanina o przeczytanie słowa Jamroży, mogłoby dojść do poluźnienia stosunków dyplomatycznych z naszym krajem!

Margaret — prawdziwe nazwisko

Dlaczego Małgorzata Jamroży ukrywa swoje prawdziwe nazwisko przed światem? Jak widać wszystkiemu winna jest scena! Historia przemysłu rozrywkowego zna wiele przypadków utajenia zbyt długich imion. Najwybitniejsi piosenkarze starali się na tyle pozbawiać w swoich pseudonimach krętych nazw, aby podnieść sprzedaż płyty. Poza tym krótsza nazwa jest lepiej nośna w mediach.

Margaret jest młodą dziewczyną, która orientuje się w trendach muzycznych. Angielskie imię jest w pewnym sensie skrojone na miarę jej kariery muzycznej, którą chce przenosić poza granice naszego kraju. Prawdziwe nazwisko gwiazdy z pewnością nie pozwoliłoby na dokonanie tych wszystkich rzeczy, które pozwoliły wokalistce zaistnieć na rynkach europejskich. W 2013 roku mini album All I need zanotował wysokie pozycje na listach we Włoszech, Niemczech i Austrii. Czy pseudonim muzyczny gwiazdy przyczynił się do tego niewątpliwego sukcesu?

Jak Margaret ma na nazwisko?

Margaret: imię i nazwisko gwiazdy zostało jak widać zmienione w kontekście zagranicznej kariery. Nic dziwnego, że posługując się cały czas nazwą Margaret, duża liczba jej fanów nie wie, jak gwiazda ma rzeczywiście na nazwisko. Pracując na swoją popularność w Europie musiała zrezygnować ze swojego trudnego do wymówienia nazwiska. Ceniona wokalistka młodego pokolenia skończyła szkołę kostiumografii i projektowania ubioru w Warszawie w 2014 roku. Swoją kolekcję dyplomową zatytułowała po angielsku Electro parrot, tym samym pokazując światu, że jest gotowa na międzynarodową sławę.

Margaret: imię i nazwisko gwiazdy w świecie mody mogłoby wyglądać ciekawie. Wiele cenionych polskich projektantów uczyniło ze swoich prawdziwych imion prawdziwą markę. Jednak młoda artystka postawiła na krótsze rozwiązanie!

Podsumowanie

Margaret: imię i nazwisko młodej piosenkarki jest niesamowicie trudne do wymówienia, a krótsza może być wymawiana niezależnie od kraju! Pseudonimy gwiazd w muzyce to nic nowego- takie rozwiązania często przynoszą im sławę! Małgosia Jamroży dodatkowo podkreśla swoją międzynarodową karierę wybierając do swoich piosenek angielskie słowa! Swoją indywidualność akcentuje za pomocą niecodziennych strojów. Naszym zdaniem taki miks jest gwarantem na światową karierę muzyczną!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Margaret: imię i nazwisko

Margaret: imię i nazwisko piosenkarki jest trudne do wymówienia przez zagranicznych fanów.

Margaret: imię i nazwisko

Chłodny blond i niecodzienne stylizacje gwiazdy sprawiły, że wielbicielki wokalistki wciąż pytali się o jej pochodzenie.

Margaret: imię i nazwisko

Kolorowe stroje stały się znakiem rozpoznawczym młodej gwiazdy. W połączeniu z pseudonimem artystycznym ma szansę na dużą karierę.

Margaret: imię i nazwisko

28-latka ma wielkie zadatki na międzynarodową sławę.

Margaret: imię i nazwisko

Margaret: imię i nazwisko gwiazdy jest urocze!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak mieszka Jolanta Kwaśniewska? Dom jest równie wyrafinowany co ona
  2. Żona Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę! Wygląda kompletnie inaczej
  3. Ile zarabia Aleksandra Kwaśniewska? Ma nietypowy zawód

źródła: wikipedia.org