Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcelina Ziętek opowiedziała, jaka jest w związku i co może zrobić dla swojego partnera
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 03.03.2021 20:49

Marcelina Ziętek opowiedziała, jaka jest w związku i co może zrobić dla swojego partnera

Screen z youtube.com/DALIA Lingerie

Marcelina Ziętek w ostatnim czasie zyskała na popularności, a to za sprawą Piotra Żyły. W mediach już od dawna krążą plotki, że ta dwójka ma się ku sobie, jednak ani skoczek, ani piękna aktorka nie potwierdzili tych rewelacji. Teraz do sieci trafił wywiad z Marceliną Ziętek, w którym opowiedziała o tym, jaką jest osobą w związku i co może zrobić dla swojego partnera.

Marcelina Ziętek w rozmowie Izą Kapias uchyliła rąbka tajemnicy, ujawniając, czego potrafi dokonać, kiedy jest zakochana. Odważne wyznanie rozpaliło internautów.

Marcelina Ziętek o związkach

Marcelina Ziętek w ostatnim czasie odbyła niezwykle przyjemną rozmowę z aktorką Izą Kapias. Wywiad został opublikowany na kanale jednego z internetowych sklepów z bielizną. Ziętek wypowiadała się tam między innymi na temat hejtu, swoich studiów, a także związków.

Z rozmowy można dowiedzieć się, że młoda kobieta lubuje się w koronkowej, seksownej bieliźnie, która podkreśla kobiecość.

Z tematu kobiecości konwersacja opu pań przeszła bardzo płynnie na temat związków. Właśnie wtedy Marcelina Ziętek uchyliła nam rąbka tajemnicy na temat swojego podejścia do relacji damsko-męskich:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło i jest mi oddany, wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi to już koniec – powiedziała 23-latka.

Marcelina Ziętek jest szczerze zakochana

Iza Kapias w dalszej części rozmowy postanowiła dopytać młodą gwiazdę o to, czy obecnie jest zakochana. Marcelina Ziętek z szerokim uśmiechem wówczas odpowiedziała:

-Tak, teraz jestem szczęśliwie zakochana

Tak jak pisaliśmy już na wstępie, wywiad dotyczył także hejtu. Marcelina Ziętek wyznała, że doświadczyła go w swoim życiu, jednak kiedyś dotykał ją w dużo mniejszym stopniu.

-Hejt zawsze mnie dotykał, w dużo mniejszym stopniu niż teraz. Kiedyś to były jakieś pojedyncze słowa, oczywiście związane z byciem miss:”‚Jak miss, to głupia”, co nie jest prawdą, bo to jest bardzo ciężka praca, żeby przejść przez cały ten kurs – tłumaczyła Marcelina Ziętek.

Na koniec młoda aktorka powiedziała kilka pokrzepiających słów, które każdy z nas powinien zapamiętać:

Teraz już mam wypracowane poczucie własnej wartości. To jest bardzo ważne, żeby mieć swoją pasję i najbliższych, którzy cię wspierają.

Miejmy nadzieję, że przyszłość przyniesie Marcelinie więcej pozytywnych, niż negatywnych sytuacji. Życzmy wszystkiego dobrego!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: youtube.com/DALIA Lingerie