Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Mamy córkę”. Żona Krzysztofa Rutkowskiego ogłosiła ukrywaną od dawna nowinę
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 30.04.2022 19:41

„Mamy córkę”. Żona Krzysztofa Rutkowskiego ogłosiła ukrywaną od dawna nowinę

Krzysztof Rutkowski z żoną
fot. instagram.com/polsatcafeofficial/

W najnowszym odcinku programu „Śluby gwiazd” zagoszczą Krzysztof Rutkowski z partnerką Mają. W sieci już pojawił się zwiastun zbliżającej się rozmowy. Widzimy na nim, jak gwiazdy zdradzają Izabeli Janachowskiej ogromny sekret.

„Mamy córkę” – zakomunikowała Maja Rutkowska podczas wywiadu z ekspertką ds. ślubów. Kobieta dodała, że razem z Krzysztofem Rutkowskim ukrywali ten fakt przez półtora roku. Na twarzy Janachowskiej pojawiło się ogromne zdziwienie.

Wyznanie żony Krzysztofa Rutkowskiego

W programie „Śluby gwiazd” Izabela Janachowska rozmawia z najpopularniejszymi postaciami polskiego show-biznesu, które wzięły lub planują wziąć ślub. W najbliższym odcinku talk-show na kanapie ekspertki zagoszczą Krzysztof Rutkowski wraz z żoną Mają. Gwiazdy opowiedzą o swoich zaręczynach, przygotowaniach do uroczystości, a także pokażą swoje zdjęcia ze ślubu.

W sieci można zobaczyć już krótki klip stanowiący zapowiedź rozmowy. Widzimy na nim, jak Maja Rutkowska nieoczekiwanie zabiera głos i szokuje Janachowską krótkim wyznaniem.

Krzysztof Rutkowski ma córkę?

– Mam, Iza, dla ciebie rodzinną bombę. Nikt o tym nie wie i pierwszy raz dam informację tutaj u ciebie i to udało nam się ukryć, że mamy córkę jeszcze — nagle rzuciła żona Krzysztofa Rutkowskiego.

Na twarzy Janachowskiej natychmiast pojawiło się ogromne zdziwienie.

– To jest historia niesamowita — przyznał Krzysztof Rutkowski.

W tym momencie klip się urywa. Aby dowiedzieć się czegoś więcej o długo ukrywanym sekrecie Rutkowskich, fani muszą obejrzeć rozmowę w programie „Śluby gwiazd”. Niewątpliwie powyższa informacja może być dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Źródło: plotek.pl