Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama odkryła, że w szufladzie syna zalęgły się myszy
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.02.2023 00:00

Mama odkryła, że w szufladzie syna zalęgły się myszy

Mama
fot. tiktok.com/finefreckledfatty

Mama zajrzała do szuflady swojego syna i dokonała przerażającego odkrycia. Aż odskoczyła, kiedy zobaczyła, że w środku coś się rusza, nie mogła powstrzymać krzyku. Cała bielizna aż się ruszała. 

Pewna tiktokerka na swoim kanale podzieliła się porażającym odkryciem, którego dokonała w szufladzie swojego kilkuletniego syna. Pod nagraniem posypały się komentarzem, niektórzy internauci nie ukrywali obrzydzenia. Znalezisko było uderzające… i żywe!

Mama aż wrzasnęła, kiedy otworzyła szufladę syna. Nie do wiary, co zagnieździło się w bieliźnie

Na tiktokowym profilu „finefreckledfatty” nie znajdziemy jak na razie zbyt wielu filmów, jednak najnowszy z nich pokazuje, że czasem wychowywanie dorastającego chłopca bywa prawdziwym wyzwaniem. Chyba żadne dziecko nie lubi, kiedy rodzic grzebie mu w szufladach. Wychowująca trójkę pociech mama miała jednak poważny powód.

Bohaterka otworzyła szufladę swojego syna i odkryła, że w środku… coś się porusza. Jedna z części bielizny była kompletnie podarta. Im dłużej kobieta przypatrywała się panującemu wewnątrz, chłopięcemu chaosowi, tym bardziej narastało w niej złe przeczucie.

Kiedy w pełni dotarło do niej, na co właściwie patrzy, aż odskoczyła z wrzaskiem: „To żyje!”. W skarpetkach znajdowało się gniazdo… myszy. Kilkanaście różowych, łysych osesków wiło się wśród bielizny a pod wygryzionymi kawałkami materiału wszystko wydawało się poruszać.

W szufladzie jej syna zagnieździły się myszy. Mama wzięła sprawy w swoje ręce

Syn był obecny przy całym zamieszaniu. Z nieśmiałych odpowiedzi, jakich udzielał oszołomionej mamie trudno wywnioskować, czy zwierzątka same zagnieździły się w jego szufladzie, czy też… nieco im pomógł. Prawdopodobnie zdawał sobie jednak sprawę z „lokatorów” i raczej nie był zadowolony, że jego sekret został odkryty.

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów wyrażało czyste oburzenie i obrzydzenie całą sytuacją. Inni natychmiast pośpieszyli z radami. Zaskoczona mama postanowiła zachować zimną krew, wykorzystać jedną z nich i urządzić mysiej rodzinie akcję przesiedleńczą.

Na kolejnym nagraniu widać było, że cały miot wraz z zaanektowanym, „skarpetkowym terytorium” został delikatnie umieszczony w pudełku z możliwością swobodnego wejścia, ale nie wyjścia. Mimo złości i ogromnego zaskoczenia, kobieta przejęła się losem bezbronnych osesków i wyraziła nadzieję, że ich matka je znajdzie.

Na szczęście samica zjawiła się w pudełku już następnego dnia. Nie wiadomo, jak skończyła się cała akcja, jednak bohaterka podkreślała, że nie zamierza wyrzucić mysiej rodzinki na śnieg.

A jak wy zachowałybyście się w tej sytuacji?

Mama
Mama
Mama
Mama
Mama

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Polski jasnowidz nie ma wątpliwości. Ma się wydarzyć za kilka miesięcy: „coś wielkiego, co nas przerazi”
    2. Ksiądz wpadł w szał podczas mszy. Dostał sms od parafianki, wideo trafiło do sieci
    3. Nie żyje ceniona dziennikarka. Polacy uwielbiali jej nietypowy głos, miała tylko 66 lat

Źródło: edziecko.pl

Tagi: mama Myszy
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego