Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama Joanny Koroniewskiej zmarła, gdy aktorka miała 22 lata. „Wyrwano mi serce, które już nigdy się nie zrosło”
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 25.08.2019 11:58

Mama Joanny Koroniewskiej zmarła, gdy aktorka miała 22 lata. „Wyrwano mi serce, które już nigdy się nie zrosło”

joanna koroniewska: chorba
fot. screen z youtube.com Polski Bank Komórek Macierzystych

Mama Joanny Koroniewskiej zmarła, kiedy ta była jeszcze na studiach. Aktorka długo dochodziła do siebie po odejściu najbliższej dla niej osoby. Wyrwano mi serce, które nigdy się już nie zrosło napisała w szczerym i wzruszającym poście na Instagramie.

Dzisiaj Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek i żoną Macieja Dowbora. Spełnia się zawodowo jako aktorka i prezenterka. Wydawać by się mogło, że wiedzie życie, jak z bajki, ale zanim doszła do dzisiejszego sukcesu, musiała przejść przez trudną drogę i uporać się z bolesną stratą. Mama Joanny Koroniewskiej odeszła z powodu nowotworu. Aktorka do dzisiaj nie może pogodzić się ze stratą.

Mama Joanny Koroniewskiej zmarła na nowotwór

Lata temu, kiedy Joanna była jeszcze młodą studentką, zamiast korzystać z uroków młodości, musiała pogodzić się z trudami rzeczywistości, które na nią spadły.

Najpierw informacja o nowotworze mamy, ciężka walka z chorobą, a później pogodzenie się ze śmiercią najbliższej osoby. Jej rodzice rozwiedli się, kiedy ta miała dwa latka. Kiedy odeszła mama Joanny młoda wtedy dziewczyna została całkiem sama.

– To wciąż jest dla mnie bardzo ciężka strata. […] To, co się wtedy wydarzyło, bardzo mnie ukształtowało.podaje portal viva.pl

Aktorka wie, jak trudno jest uporać się z tak wielką stratą i ile czasu zajmuje człowiekowi przepracowanie tego problemu.

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Joanna Koroniewska podzieliła się przemyśleniami

Aktorka pchnięta tragicznym wydarzeniem, do którego doszło w ostatnich dniach na jeziorze Kisajno, w wyniku którego zmarł polski producent filmowy Piotr Woźniak-Starak podzieliła się szczerym wpisem na swoim Instagramie.

– Wszystko, co robimy jest oceniane. Zawsze. Nie tylko w Internecie. Przez wszystkich. Zresztą tak było zawsze. A każda kolejna medialna tragedia to niewątpliwy kąsek dla wielu z nas. Bo przecież my wiemy jak było. Wiemy i się nie mylimy. Czy naprawdę wiemy?! Nic nie wiemy.- pisze rozemocjonowana.

Joanna Koroniewska sama przeżyła stratę, jej mama była dla niej najbliższą osobą. Stąd post gwiazdy M jak miłość, która zdaje sobie sprawę z tego, że rodzina Staraków przechodzi teraz przez bardzo trudne chwile.

Zobacz zdjęcia:

mama

Zanim aktorka stała się popularna, musiała przejść przez trudną lekcję życia.

mama

Dzisiaj gwiazda M jak miłość to przede wszystkim mama i żona.

mama

Post Joanny Koroniewskiej jest naprawdę szczery. Dalsza część wpisu niżej.

mama

Ostatnia część wpisu aktorki znajduje się niżej.

mama

Joanna Koroniewska słynie z tego, że Instagrama traktuje jako miejsce, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

źródło: pudelek.pl