Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama poprawia brwi swojej córeczki, gdy ta zaczyna się szarpać, przytrzymuje ją siłą
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.12.2019 13:12

Mama poprawia brwi swojej córeczki, gdy ta zaczyna się szarpać, przytrzymuje ją siłą

brwi
unsplash.com/@angelovisuals

Mama postanowiła nieco podrasować wygląd swojej małej córeczki. W związku z tym, że jak wiadomo brwi są oprawą oczu, a te z kolei zwierciadłem duszy, zmiany rozpoczęła właśnie od nich. Pomimo tego, że początkowo dziewczynka wydaje się zadowolona, po chwili zaczyna się nudzić. Jej szarpanie i wyrywanie się, przyczynia się do tego, że mama przytrzymuje ją siłą. Filmik wywołał w sieci ogromne oburzenie.

Nie ulega wątpliwości, że prawidłowa forma i kształt brwi nadaje twarzy charakter, a niekiedy potrafi nawet zupełnie odmienić jej wygląd. To właśnie dlatego pewna matka postanowiła dorysować kredką włoski swojej malutkiej córeczki, które na ten moment są jasne i niemalże niewidoczne. Jej poczynania w sieci wywołały oburzenie.

Mama poprawia wygląd swojej córeczki

Instagram słynie z makijażowych tutoriali, które na swoich profilach chętnie zamieszczają zarówno zawodowe make-up artist, jak i jego amatorskie miłośniczki. Jakiś czas temu pojawiło się nagranie, które spotkało się z olbrzymim odzewem ze strony internautów. Kobiety po jego oblężeniu nie szczędziły komentarzy i uwag dotyczących zachowania pewnej matki.

Kobieta postanowiła bowiem dorysować brwi swojej malutkiej córeczce. Pomimo tego, że początkowo dziecku bardzo podoba się mizianie kredką, po chwili zaczyna je to nudzić. Zniechęcona odwraca się i robi wszystko, by mamie nie udało się do niej dostać.

Kobieta nie daje za wygraną

Gołym okiem widać, że makijażystka nie zamierza się poddać. Mama w pewnym momencie zaczyna uparcie przytrzymać swoją pociechę, aby dokończyć swoje małe arcydzieło.

W chwili, gdy dziewczynka zaczyna się wyrywać, ta przytrzymuje ją siłą. W tym wieku to zupełnie zrozumiałe, że dzieci szybko się nudzą i na każdym kroku potrzebują nowego zajęcia, które wzbudzi ich zainteresowanie. Oprócz tego skóra maluchów jest bardzo delikatna, podatna na reakcje alergiczne i silne podrażnienia – można więc darować sobie makijaż.

ZOBACZ WIDEO:

!

Dziewczynka ewidentnie nie jest zadowolona z poczynań mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Jej córka urodziła się poważnie chora. Przez jej wygląd ludzie nazywali ją potworem
  3. Znalazła na poboczu drogi lodówkę turystyczną. Gdy zobaczyła zawartość, zamknęła się w samochodzie i płakała
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja
Tagi: brwi córka mama
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?