Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama usłyszała głośny huk. Pobiegła na miejsce i zobaczyła głowę synka, zamarła
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 02.12.2019 21:40

Mama usłyszała głośny huk. Pobiegła na miejsce i zobaczyła głowę synka, zamarła

fot. facebook.com

Mama chciała tylko spędzić spokojny dzień na plaży, z dwójką swoich dzieci i ukochanym mężem. Jednak ten dzień, który miał być sielanką, stał się koszmarem. Rozpoczął dla tej rodziny długi czas zmagania się z konsekwencjami tego, co się wydarzyło.

Svetlana Tsirunova i Vasil Stuliy z ukraińskiego miasta Żółte Wody wybrali się z dziećmi nad wodę. Dzień był naprawdę upalny, więc na plaży było mnóstwo ludzi, w związku z czym Vasil miał problem ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. W końcu był zmuszony zaparkować blisko koszonej właśnie łąki. Mama poszła wyjąć kilka rzeczy z bagażnika, podczas gdy dzieci zostały w aucie.

Mama usłyszała tylko krzyk dziecka

Svetlana usłyszała huk i przeraźliwy krzyk córki. Mama natychmiast pobiegła, zobaczyć co się stało. Kiedy zobaczyła wnętrze samochodu, sama nie mogła powstrzymać krzyku. Na kolanach jej córki leżał jej czteroletni braciszek, z czymś wystającym z jego czaszki.

mama

To miał być zwykły wypad na plażę, ale zamienił się w tragedię.

Rodzina oczywiście natychmiast pojechała do szpitala, gdzie okazało się, że w głowie chłopca wbiło się ostrze, które najprawdopodobniej oderwało się od kosiarki, wbijając się w czaszkę i uszkadzając jego mózg.

Złe wieści

Niestety, lekarze nie mieli dla rodziców dobrych wiadomości. Istniała spora szansa, że chłopiec nigdy sir nie obudzi, a nawet jeśli się obudzi, to nie będzie mógł chodzić ani mówić. W końcu w jego małą główkę wbiło się długie, szerokie, metalowe ostrze.

Na całe szczęście, mały Danil wykazał się ogromną siłą. Chłopiec nie tylko obudził się ze śpiączki, ale również pół roku po wypadku już w pełni samodzielnie chodził i mówił. To prawdziwi cud, lekarze nie dawali dziecku praktycznie żadnych szans.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama

Lekarze nie dawali małemu Danilowi szans.

mama

Na całe szczęście okazało się, że chłopiec jest silniejszy, niż się spodziewano.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Gdzie mieszka Święty Mikołaj? Wiemy, pod jaki adres wysłać list
  3. 8-latek przyniósł zadanie domowe, które przerosło rodziców. Nikt nie wie, jak je rozwiązać
  4. Kobieta poczuła coś pod stopą podczas kąpieli. Zobaczyła co to i zemdlała
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy

źródła: popularne.pl

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces