Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek z byłym mężem w „Dzień dobry TVN”. Zaskoczyła odważnym wyznaniem o ich związku, jak zareaguje Majdan?
Michał Fitz
Michał Fitz 02.11.2022 11:56

Małgorzata Rozenek z byłym mężem w „Dzień dobry TVN”. Zaskoczyła odważnym wyznaniem o ich związku, jak zareaguje Majdan?

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Jacek Rozenek trzy lata temu doznał udaru. Choć rokowania były fatalne, ostatecznie wrócił do sprawności, a nawet do zawodu. Reportaż na ten temat przeprowadziła jego była małżonka, Małgorzata Rozenek. Widać, że wciąż żyją w dobrych relacjach.

W tym materiale prezenterka wytłumaczyła też, co sprawiło, że zakochała się w aktorze. Można założyć, że tego fragmentu nie słuchało się Radosławowi Majdanowi z przyjemnością.

Jacek Rozenek i jego powrót do zdrowia

Na początku materiału Małgorzata Rozenek wyjawiła, że po udarze byłego ukochanego otrzymała przeraźliwy telefon ze szpitala. Pani doktor powiedziała, że to najwyższy czas, by przyjechała z ich wspólnymi dziećmi, by te miały okazję pożegnać się z tatą.

– Dla mnie to był taki szok, ja w ogóle nie wiedziałam, co się dzieje — wspomina rozemocjonowana prezenterka.

Jacek Rozenek najpierw miał nie przeżyć, a potem wątpiono, by w ogóle wrócił do sprawności. Wykazał się jednak wyjątkowym hartem ducha, dzięki któremu dziś znów żyje normalnie. Opowiedział, w jaki sposób do tego doprowadził.

Bardzo poważnie i skrupulatnie podchodził do rehabilitacji i ćwiczeń na siłowni. Współpracuje z byłym mistrzem świata w kulturystyce, by w jak najodpowiedniejszy sposób zadbać o swoje ciało. Mało tego, zdecydował się także na nietypową pomoc. Przygarnął psa, by ten motywował go do codziennej aktywności w ramach spacerów. Gdy Małgorzata zapytała się go, co daje mu jego nowy pupil Bunio, Jacek odpowiedział krótko, ale bardzo wymownie.

– Wszystko — skwitował aktor.

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem na temat początku związku z Jackiem

W ramach reportażu nagrano też fragment pracy Jacka, który znany jest z podkładania głosu do filmów, bajek, seriali, gier oraz książek. Jak wyjawiła wówczas Małgorzata Rozenek, poczuła coś do aktora, gdy usłyszała wyczytywaną przez niego wersję „Romea i Julii”.

Ja usłyszała ten głos i zakochałam się w nim, a później w tym człowieku wyjaśniła prezenterka.

Widać było zresztą po niej, że głos byłego męża wciąż ją ekscytuje. Z zaciekawieniem słuchała, gdy ten wyczytywał do mikrofonu fragment powieści.

Zobacz post:

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Rutkowski wiedział, że Jelonek nie wygra „Tańca z Gwiazdami”. „Stacja miałaby problem”