Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek skomentowała mecz Polski z Francją. Radosław Majdan nie był już tak pozytywny
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 04.12.2022 15:43

Małgorzata Rozenek skomentowała mecz Polski z Francją. Radosław Majdan nie był już tak pozytywny

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan znów jako „eksperci od Mundialu”. „Perfekcyjna” w trzech słowach podsumowała biało-czerwonych, jednak jej mąż był bardziej wylewny i mniej optymistyczny. Zwrócił się do Lewandowskiego, Szczęsnego i Zielińskiego. 

Już za moment rozpocznie się rozgrywka, na którą Polacy czekają z — o ile to możliwe — jeszcze większymi emocjami, niż przed wyjściem z grupy. Mecz Francja kontra Polska wystartuje już o 16:00, a tymczasem duet Rozenek-Majdan ocenił możliwości biało-czerwonych.

Małgorzata Rozenek miała do powiedzenia tylko jedno. Majdan był bardziej wylewny, zwrócił się do piłkarzy

Warto przypomnieć, że podczas ostatnich Mistrzostw Świata, w specjalnie stworzonej „Strefie kibica” „Perfekcyjna” i były obrońca występowali w roli ekspertów. Towarzyszyli im także Karolina Bojar i Tomasz Zimoch. I choć obecność żony Radosława Majdana w tej roli budziła różne reakcje, gwiazda udowodniła, że dla niej wszystko jest możliwe.

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że mocno angażuje się w to, czym żyje cała Polska — od świąt, aż po scenę polityczną i show-biznes. Jak się okazuje — ma też swoje do powiedzenia w kwestii wydarzeń sportowych. Nic dziwnego, że w obliczu nadchodzącej rozgrywki ona i jej mąż także zostali zapytani o opinie.

Radosław Majdan zauważył, że nasza reprezentacja powinna przede wszystkim wyciągnąć wnioski z poprzednich rozgrywek.

– Jeśli zagramy tak defensywnie, jak z Argentyną, to nie mamy szans na zwycięstwo. Pozostaje mieć nadzieję, że Wojtek Szczęsny będzie nadal w swojej życiowej formie, a Robert Lewandowski i Piotr Zieliński wyzwolą się z „defensywnej” taktyki selekcjonera i w końcu pokażą swoje olbrzymie umiejętności – wyliczał dla „Jastrząb Post”.

W tym momencie odezwała się także Małgorzata Rozenek. Fachowe uwagi zostawiła ukochanemu, sama zaś entuzjastycznie wyraziła gorące wsparcie dla biało-czerwonych przed ważnym meczem.

– Ja dodam: Do boju, Polsko – podsumowała krótko.

Nam nie pozostaje więc nic innego, jak przyłączyć się do tych słów i kibicować naszym piłkarzom. Podczas konferencji zostaliśmy zapewnieni, że morale w drużynie jest doskonałe i wszyscy — mimo że Francja jest zdecydowanym faworytem — dadzą z siebie wszystko, aby móc grać dalej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Źródło: Jastrząb Post