Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Samochód Małgorzaty Rozenek kosztował ponad ćwierć miliona złotych. Jest piękny
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 03.02.2019 18:23

Samochód Małgorzaty Rozenek kosztował ponad ćwierć miliona złotych. Jest piękny

Fot.: m_rozenek/ Instagram

Małgorzata Rozenek: samochód gwiazdy kosztował ponad ćwierć miliona złotych. To niebagatelna suma za pojazd, choć z pewnością utwierdza nas w przekonaniu, że para naprawdę się kocha. Jest piękny! Wystarczy sobie wyobrazić, że suma pokrywa wszelkie akcesoria- Mercedes GLE 350d bowiem jest znany z udogodnień znajdujących się w środku. Właśnie taki model ujrzała ucieszona solenizantka w dniu swoich 40- tych urodzin! Zobaczcie, jak wygląda pojazd!

Wiele osób uważa, że życie bez samochodu jest jak życie bez ręki. Jest potrzebny podczas wielu ważnych sytuacji, a kierując się ku odpowiednim wyborom sprawdzamy również stan naszego konta. Nie jest to istotne w przypadku Radosława Majdana, który wydał na czarne auto co najmniej 350 tys. złotych. Nie mógł być to zatem przypadkowy samochód. 1 czerwca 2018 roku Małgorzata Rozenek miała możliwość wybrać się pierwszy raz w podróż tym niezwykłym bolidem.

Małgorzata Rozenek: samochód za ćwierć miliona to prezent od męża

Oferując taki podarunek były piłkarz Polonii wyznał niezaprzeczalnie swoje głębokie uczucie. Dodatkowo w dniu 40-tych urodzin swojej ukochanej, Majdan postanowił przewiązać pojazd ogromną różową kokardką, co było nie tylko urocze, ale i romantyczne.

Nic dziwnego, że jego wybranka była bardzo wzruszona, a suplementem do rzeczonego auta były również osobiste życzenia na Instagramie. Tego dnia Majdan napisał na swoim profilu, że wszystko przed poznaniem jego obecnej żony było stratą czasu. Tym samym wywołał emocje nie tylko partnerki, ale również widzów. Mamy nadzieję, że Mercedes nie raz będzie przewoził małżeństwo bezpiecznie w różne piękne miejsca!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: historia niezwykłej znajomości

Zanim jednak doszło do tak spektakularnego prezentu, para poznała się na jednym z eventów branżowych. To podobno znany piłkarz zabiegał wówczas o względy popularnej piosenkarki. Sądząc po prezencie, jaki jego ukochana potrzymała- tak właśnie mogło być. Miłość od pierwszego wejrzenia postanowili uczcić sakramentalnym tak. Od 2016 roku są małżeństwem, a ich profile na społeczności instagramowej są obserwowane przez tysiące osób! Patrząc na rozwój ich działalności można powiedzieć, że nazwiska tej dwójki gwarantuje ogromne zyski.

Jeszcze większy rozgłos i popularność przyniosły im wspólnie nagrane programy: Azja Express i Iron Majdan. Jako widzowie mogliśmy ich zobaczyć w różnych sytuacjach, zarówno tych radosnych, jak i smutnych. Dzięki takiemu doświadczeniu mogli również poznać samych siebie, a tym konflikty tylko umacniały ich relacje.

Sprawdź, jak wygląda codzienne życie Majdanów:

Małgorzata Rozenek: samochód

Małgorzata Rozenek bardzo często publikuje na swoim profilu instagramowym różne treści i zdjęcia. Zachęca do zdrowego trybu życia, poleca kosmetyki, a także stylizacje.

Małgorzata Rozenek: samochód

Na instagramie gwiazdy pojawiają się również Radosław Majdan oraz, okazjonalnie, dzieci. Widać, że łączy ich bliska relacja!

Małgorzata Rozenek: samochód

Małgorzata Rozenek: samochód jest dla niej ważnym środkiem transportu. Nic dziwnego, że mąż gwiazdy postanowił obdarować ukochaną pięknym modelem Mercedesu.

Małgorzata Rozenek: samochód

Małgorzata Rozenek: samochód traktuje jako inspiracje do eleganckich stylizacji. Takie piękne wnętrze musi mieć odpowiednie stylowe towarzystwo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Teresy Lipowskiej szybko się nią znudził. Wcześniej zmusił ją do…
  2. Ile lat ma Krystyna Mazurówna? Tancerka mimo wieku nie zwalnia tempa
  3. Fryzura Magdy Mołek zawsze zachwyca. Jak ona to robi?
  4. Beata Kozidrak wiedzie luksusowe życie? Zaskakująca reakcja gwiazdyźródła: plejada.pl