Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Małgorzaty Rozenek nie miał mieć na imię Henryk, nie zgadniecie. Gwiazda w ostatniej chwili się rozmyśliła
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 16.07.2020 13:07

Syn Małgorzaty Rozenek nie miał mieć na imię Henryk, nie zgadniecie. Gwiazda w ostatniej chwili się rozmyśliła

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram @m_rozenek
  1. Wzrost zakażeń w Zakopanem. Wszystko po pogrzebie znanej góralki, wśród gości Kayah i Karpiel-Bułecka
  2. Jest już nad Polską. Wydano ostrzeżenia dla prawie całego kraju
  3. Na egzamin prawa jazdy założyła buty na koturnie. Śmiertelnie potrąciła instruktora

Niedawno pisaliśmy o tym, jak gwiazda zaskoczyła swoich fanów w trakcie wyborów. Teraz oczy internautów skierowane są na Małgorzatę Rozenek-Majdan, ponieważ okazało się, że jadąc do porodu nie miała wytypowanego imienia dla dziecka. Według anonimowego informatora małżeństwo do ostatniej chwili wahało się nad wyborem.

Małgorzata Rozenek-Majdan od narodzin syna wzbudza wiele kontrowersji i ciekawości internautów. Na szczęście kobieta nie stroni do publikowania coraz to nowych zdjęć i szybko zaspokaja potrzeby obserwatorów. Od niedawna wiadomo, że w ostatniej chwili podjęła decyzję o imieniu dla dziecka. Chłopiec miał nazywać się nie Henryk, ale zupełnie inaczej.

Ciążą gwiazdy programu Perfekcyjna Pani Domu żyła cała Polska. Internauci wyczekiwali wspaniałych wieści i towarzyszyli Małgorzacie Rozenek-Majdan przez niełatwą ciążę. W końcu na świat przyszedł wyczekiwany Henryk. Okazuje się, że wybór imienia dla syna stanowił dla małżeństwa nie lada wyzwanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jako świeżo upieczona mama jest jedną z najchętniej podglądanych i komentowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Anonimowy informator zdradził, z jakim dylematem borykali się rodzice przed narodzinami Henia.

Małgorzata Rozenek-Majdan miała poważny dylemat. Decyzja zapadła w ostatniej chwili

Henryk Majdan mógł nazywać się zupełnie inaczej

Według informacji podanych na portalu pudelek.pl, para jeszcze w drodze do szpitala nazywała swojego synka inaczej. Dopiero po porodzie wspólnie stwierdzili, że to właśnie imię Henryk będzie pasowało idealnie.

– Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk – powiedział tajemniczy informator dla serwisu pudelek.pl. Uważacie, że gwiazda podjęła właściwą decyzję? Czekamy na wasze komentarze w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan chciała, by Henryk nazywał się inaczej.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek do samego końca rozważała inne imię dla dziecka.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się prywatnością z internautami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Majdan zadał Henrykowi jedno pytanie. Malec po chwili mu opowiedział, zaskakująca reakcja niemowlaka zamurowała wszystkich
  4. Paulina Smaszcz pokazała nowego partnera. To ich pierwsze zdjęcie
  5. Kinga Rusin też odchodzi ze śniadaniówki TVN-u? Zrozpaczeni fani nie mogą uwierzyć w jej ostatnie słowa
  6. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia

Źródło: pudelek.pl