Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan właśnie potwierdzili plotki. Nie ukrywają już swojego szczęścia
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 04.01.2021 14:00

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan właśnie potwierdzili plotki. Nie ukrywają już swojego szczęścia

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej mąż Radosław właśnie potwierdzili wszelkie plotki. To już pewne, że para zamierza zdecydować się na kupno dużego domu. Powierzchnia działki robi wrażenie. Wszystko oczywiście za sprawą nowego członka rodziny, który zawitał na świat w czerwcu ubiegłego roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu 2020 roku po raz trzeci została mamą. Od tamtej pory w luksusowym apartamencie słynnej pary zrobiło się nieco zbyt ciasno. Dlatego świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się na kolejny krok w swoim życiu zamierzają postawić dom.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan stawiają rezydencję

Celebryci od urodzin małego Henryka marzyli o wyprowadzce w nieco ustronniejsze i spokojniejsze miejsce. Jak dotąd nie udało im się znaleźć wymarzonego domu, który spełniałby wszystkie ich wymagania.

— Posiadając liczną rodzinę i trzy psy, trzeba mieć dużo przestrzeni i swobody, żeby żyło się miło i wygodnie — mówił Radosław Majdan w rozmowie z Super Expressem.

Dlatego para postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć budowę swojej rezydencji zupełnie od zera. Super Express spotkał się z nimi, gdy oglądali działkę pod zabudowę. Jej powierzchnia robi wrażenie: jest na tyle duża, że starczy na wybieg dla psów, a nawet basen i małe boisko — donosi portal.

Działka mieści się w podwarszawskim miasteczku, a jej metraż ma wynosić ponad 3 tys. metrów kwadratowych. Jednak tak rozległa powierzchnia wiąże się również z dużym wydatkiem. Całość ma kosztować ponoć 1,5 miliona złotych.

Tak się składa, że para nie musi oglądać każdego grosza, w końcu niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w filmie Patryka Vegi. Radosław również nie narzeka na brak gotówki, także wszystko wskazuje na to, że parze uda się zrealizować swoje marzenia.

Kiedyś myślałem o domu. Ale tak się złożyło, że zamieszkaliśmy w apartamencie i do pewnego czasu to nam wystarczało. Lecz nadszedł moment, w którym należy pomyśleć o komforcie i przyszłości, bo przecież kiedyś trzeba będzie zwolnić. Posiadając liczną rodzinę i trzy psy, trzeba mieć dużo przestrzeni i swobody, żeby żyło się miło i wygodnie — przyznał Radosław Majdan w rozmowie dla Super Expressu.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała basen?

Powierzchnia działki pozwala na zaaranżowanie czegoś więcej niż tylko zwykłego domu z ogrodem. Niektórzy już zaczęli spekulować, że w rezydencji lubującej się w luksusowych markach Małgorzaty Rozenek-Majdan nie może zabraknąć basenu.

Z kolei były bramkarz reprezentacji Polski z pewnością nie może się doczekać, aż Henio zacznie stawiać swoje pierwsze kroki. Wtedy będzie mógł go zacząć uczyć gry w piłkę nożną, którą tak uwielbia.

Jako „Perfekcyjna Pani Domu” Gosia z pewnością zajmie się wystrojem oraz aranżacją pomieszczeń. Teraz trzeba tylko wyczekiwać oficjalnych zdjęć na profilu prezenterki.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. TRICOLORS/East News

Para potwierdziła plotki.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. instagram.com/m_rozenek

Zamierzają wybudować nową rezydencję.

małgorzata rozenek-majdan
Fot. m_rozenek, Instagram

Wszystko za sprawą powiększenia się ich rodziny o małego Henryka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl