Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Figura i wymiary Małgorzaty Rozenek to PETARDA! Ależ ona ma nogi…
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 07.02.2019 17:20

Figura i wymiary Małgorzaty Rozenek to PETARDA! Ależ ona ma nogi…

Małgorzata Rozenek: figura
Fot.: m_rozenek. Instagram

Małgorzata Rozenek: figura gwiazdy to PETARDA! Perfekcyjna Pani domu zawsze mogła poszczycić się niesamowitym uśmiechem, talią osy i świetnymi ramionami. Na największą uwagę zasługują jednak dolne partie jej ciała. Ależ ona ma nogi! Prezenterka dba, by zawsze były w pełni podkreślone przez kuse sukienki czy obcisłe spodni. Myślicie, że taki look jej pasuje? Bo figura z pewnością można jej pozazdrościć!

Gdy gwiazda znana z TVN- owskich programów przychodzi na oficjalne gale czy eventy, wzrok fotoreporterów skupiony jest właśnie na nią. Mając tak dobrą figurę, w ogóle się nie dziwimy! Ścisła dieta, regularne treningi, ale również szczera miłość zapewniły jej niesamowitą sylwetkę. Efekty upublicznia regularnie na swoim Instagramie, a my możemy jedynie podziwiać jej zaangażowanie w proces spalania tłuszczy. Jesteśmy pod wrażeniem!

Jakie wymiary ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

40- letnia prezenterka znana z Azja Express czy Iron Majdan jest niezwykle zadbaną kobietą. Praca w telewizji z pewnością musiały przekonać ją do zdrowych nawyków żywieniowych i rutynowych treningów. Żeby wyglądać dobrze w każdej sytuacji, musiała szczególnie zwrócić uwagę na swoje naturalnie długie nogi- odpowiednio wyeksponowane towarzyszą każdej większej imprezie branżowej!

Małgorzata Rozenek może pochwalić się wymiarami idealnymi! Ma 170 cm wzrostu, waży ok. 51 kg, a jej sylwetka to klasyczna klepsydra.

Co ćwiczy Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jak udało jej się osiągnąć efekt nóg do nieba? To przede wszystkim kwestia odpowiednich ćwiczeń. Treningi na siłowni to punkt obowiązkowy jej harmonogramu pracy. Instagram gwiazdy przekonuje nas o jej różnych aktywnościach, a zdjęcia w krótkich sukienkach to temat na oddzielny artykuł. To właśnie pod nimi możemy doświadczyć komentarzy jej fanek, które nie szczędzą pochwał cenionej celebrytce. Rozenek uwielbia ćwiczyć z piłką, a jej umięśniony brzuch świadczy o tym, że gwiazda nie stroni od brzuszków. Takiej figury nie powstydziłaby się nawet Ewa Chodakowska!

Małgorzata Rozenek: figura gwiazdy jest obłędna, a nogi wydają się jej najjaśniejszym punktem. Prowadząca Projekt Lady doskonale wie o swoich walorach, bo na co dzień odżywia się niezwykle zdrowo. Jej nogi są kształtowane przez takie produkty jak: owoce i warzywa, a dalekie podróże i pływanie w zagranicznych wodach umacniają jej mięśnie.

Małgorzata Rozenek: figura i wymiary. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek: figura

Małgorzata Rozenek: figura gwiazdy to przede wszystkim piękne nogi. Treningi i zdrowe odżywianie z pewnością wpływają na taki efekt.

Małgorzata Rozenek: figura

Sylwetkę gwiazdy możemy podziwiać na jej własnym Instagramie- to właśnie tutaj pokazuje swoje doskonałe ciało.

Małgorzata Rozenek: figura

Jej nogi wyglądają świetnie w każdej odsłonie, a białe spodnie są kolejnym przykładem na to. Nie każda z nas może sobie pozwolić na taki model, z racji na sylwetkę.

Małgorzata Rozenek: figura

Małgorzata Rozenek: figura gwiazdy jest niewiarygodna. 40- letnia sylwetka prezenterki jest świetnym przykładem dla każdej z nas- wystarczy regularnie ćwiczyć i odpowiednio jeść.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest żona Jurka Owsiaka? Są razem od ponad 40 lat!
  2. Życie prywatne Heleny Majdaniec było pasmem tragedii. Nie zaznała spokoju nawet po śmierci…
  3. Piotr Bukowiecki to miłość Edyty Herbuś i były partner Doroty Gardias
  4. Niemal nikt o tym nie wie. Tajemniczy aktor prowadził „Jaka to melodia” przed Janowskim

źródła: jastrzabpost.pl