Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 27.07.2020 17:37

Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje

Małgorzata Rozenek
Fot. m_rozenek, Instagram

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie jest na ustach całej Polski. Wszyscy mówią tylko o niej i jej nowo narodzonym synku Heniu. Gwiazda spełnia się w roli matki i obserwując jej media społecznościowe, możemy wnioskować, że jest tym zachwycona. Jednak to nie jedyna radość, która w ostatnim czasie pojawiła się w życiu perfekcyjnej pani domu. Właśnie wyszła na jaw niesłychana nowina, fani nie posiadają się z radości.

Świeżo upieczona mama, Małgorzata Rozenek, wciąż nas zaskakuje cudownymi wiadomościami ze swojego życia, kolejna informacja jest lepsza od poprzedniej. Jednak tym razem jesteśmy naprawdę zaskoczeni i jednocześnie uradowani. Cała Polska gratuluje wielkiej gwieździe.

Małgorzata Rozenek przekazała cudowną nowinę

Według doniesień portalu jastrzabpost.pl Małgorzata Rozenek już wkrótce wcieli się w kolejną rolę i to dosłownie. Została przyłapana na spotkaniu z Patrykiem Vegą, który, jak wszyscy wiedzą, właśnie pracuje nad kolejną produkcją filmową.

Wszyscy podejrzewają, że Rozenek tym razem spróbuje swoich sił w aktorstwie. Gwiazda już w zeszłym roku wspominała o swoich planach:

-Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia. Na razie nie mogę rozmawiać o rzeczach, które się nie wydarzyły – mówiła Małgorzata Rozenek w rozmowie z jastrzabpost.pl.

  1. Tysiące fanów modliło się za niego. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
  2. TVP nawet nie zachowuje pozorów. Światło dzienne ujrzały zaskakujące fakty, które mówią wszystko
  3. Podjęto decyzję w ostatniej chwili. Rząd wycofuje się z planów, uległ związkom

Wszystko wskazuje na jedno

W ostatnim czasie Rozenek wybrała się na spotkanie z Patrykiem Vegą, dlatego też wszyscy przypomnieli sobie jej zeszłoroczną deklarację. Czy już wkrótce zobaczymy ją na wielkim ekranie? Tego dowiemy się już wkrótce. Z doniesień portalu jastrzabpost.pl wynika, że reżyser i perfekcyjna pani domu spotkali się w niedzielne popołudnie w jednej z warszawskich restauracji.

Być może było to spotkanie biznesowe. Gwiazda dostała od Patryka bukiet róż. Vega zachował się jak prawdziwy dżentelmen, nie można mu zarzucić niczego. Myślicie, że Małgosia poradzi sobie na planie i spełni oczekiwania wszystkich? My trzymamy za nią kciuki i życzymy samych sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek-Majdan

Wielka radość w życiu Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek

Wygląda na to, że gwiazda spróbuje swoich sił w aktorstwie.

Visualizza questo post su Instagram