Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek na przedświątecznych zakupach. Dźwiga wieniec z torebką za 4,5 tysiąca złotych, za buty też zapłaciła krocie
Karol Osiński
Karol Osiński 24.11.2020 23:04

Małgorzata Rozenek na przedświątecznych zakupach. Dźwiga wieniec z torebką za 4,5 tysiąca złotych, za buty też zapłaciła krocie

małgorzata rozenek-majdan
fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek niejednokrotnie udowadniała fanom, że kocha Święta Bożego Narodzenia. Popularna prezenterka telewizyjna co roku zamieszcza w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć z przygotowań do tego wydarzenia. Niedawno wybrała się na poważne zakupy. Gwiazda zdecydowała się kupić duży srebrny wieniec. Wzrok przyciąga także droga torebka marki Gucci i wyjątkowe buty Małgorzaty.

Małgorzata Rozenek co roku przystraja swój luksusowy dom we wspaniałe świąteczne ozdoby. Wielokrotnie chwaliła się tym w mediach społecznościowych. Czy w tym roku będzie podobnie? Zapewne dowiemy się już wkrótce. Jedno jest pewne, w domu Majdanów magii świąt nie zabraknie.

Małgorzata Rozenek na zakupach

Małgorzata Rozenek rozpoczęła przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Już za równy miesiąc wszystkie rodziny zasiądą wspólnie przy wigilijnym stole, zatem ludzie dbają o to, by magia świąt w ich domach zagościła w jak najlepszym wydaniu. Nie inaczej będzie u Majdanów.

Paparazzi przyłapali popularną prezenterkę telewizyjną na zakupach w centrum Warszawy. Małgorzata zdecydowała się zakupić ogromny srebrny wieniec, który ozdobi jej luksusowy dom. Zapewne wkrótce dowiemy się, którą jego część. Jednak to nie wszystko.

Paparazzi zauważyli także, jak gwiazda oglądała w sklepie m.in. eleganckie i drogie świece. Na sam koniec wyszła ze sklepu z bagażem pełnym zakupów. Wychodząc ze sklepu postanowiła zrobić sobie jeszcze kilka zdjęć, które już znalazły się na Instagramie gwiazdy.

Pozowała m.in. z wielką lukrową laską oraz siedząc na czerwonych saniach Świętego Mikołaja z choinkami w tle. Bez wątpienia zakupy może zaliczyć do udanych. Jednak na zdjęciach można dostrzec jeszcze kilka szczegółów przyciągających uwagę.

  1. Dramat w salonie piękności, nie żyje młoda kobieta. Zmarła podczas zabiegu
  2. Rząd podjął decyzję, nie ma już odwrotu. Wielkie zmiany dla kierowców i przechodniów, wejdą w życie już niedługo
  3. Krzysztof Jackowski zalał się łzami po przeczytaniu wiadomości od syna. Jego matka odeszła, jasnowidz został sam z dziećmi

Małgorzata Rozenek styl

Jak na gwiazdę przystało Małgorzata Rozenek wyszła na zakupy w luksusowych i drogich ciuchach. Do oversize’owego, beżowego golfa, białych spodni i kilku dodatków dołączyła torebkę marki Gucci, której, jak twierdzi portal pudelek.pl wartość zbliżona jest do kwoty 4,5 tysiąca złotych.

Prezentowany na zdjęciach strój prezenterki tylko udowadnia, że w strojach zimowych, podobnie jak w każdym innym wygląda doskonale. Jednak to nie koniec niespodzianek, które skrywa ubiór Małgorzaty Rozenek.

Paparazzi zwrócili także uwagę na dolną partię ubioru celebrytki. Dla koneserów dobrego obuwia jest to nie byle jaki widok, ponieważ Małgorzata zdecydowała się ubrać jedne z najwygodniejszych butów na zimę, jakie może założyć na stopy kobieta.

Mowa tutaj o klasycznych śniegowcach marki INUIKII. Po sprawdzeniu wartości modelu, który sprawiła sobie prezenterka, doszliśmy do wniosku, że waha się ona w okolicach tysiąca złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek powoli zaczyna czuć magię świąt.

 Małgorzata Rozenek

Prezenterka wybrała się na przedświąteczne zakupy, które bez wątpienia były udane.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. W Warszawie od 1 grudnia miało być nowe naliczanie opłat, które uderzy w portfele. RIO zakwestionowała sposób, wszystko się opóźni
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Wcale nie musisz kupować nowego. Genialnie prosty trik na otwarcie jednorazowego młynka do pieprzu
  4. Zobaczyła zielone wody płodowe, później było coraz gorzej. ”Kazali mi rodzić na siłę. Wyśmiewali mnie. Położna nie chciała wezwać lekarza”
  5. Wszystkie polskie rodziny czekały na informacje o feriach. Wicepremier przekazał dobrą wiadomość
  6. Buldożek francuski bardzo chce jeść. Urządził pani przezabawną awanturę
  7. Na jaw wyszło, ile miał zarobić Marcin Najman w trakcie Fame MMA. Czyste szaleństwo, mało kto może śnić o takich kwotach

Źródło: pudelek.pl, party.pl