Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krępująca wpadka Małgorzaty Rozenek podczas jogi. Obcisły strój zrobił jej psikusa
Jessika Piechocka
Jessika Piechocka 20.02.2021 12:52

Krępująca wpadka Małgorzaty Rozenek podczas jogi. Obcisły strój zrobił jej psikusa

Małgorzata Rozenek
Instastories/ Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Tym razem stało się to podczas treningu jogi, kiedy to na wstawionych przez Małgosię relacjach na Instagramie można było ujrzeć zdecydowanie za dużo.

Małgorzata Rozenek po ciąży postanowiła szybko wrócić do formy. Trzeba jej przyznać, że z dnia na dzień jej sylwetka wygląda coraz lepiej. Niestety ostatnio podczas treningu celebrytka zaliczyła wtopę.

Małgorzata Rozenek ćwiczy jogę

Małgorzata Rozenek niedawno wraz z mężem Radosławem Majdanem przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko – Henia.

Henio bardzo szybko stał się gwiazdą Internetu, gdyż rodzice chętnie publikują zdjęcia malucha na swoich social mediach. Para bardzo długo starała się o dziecko. Rozenek zaszła w ciążę za pomocą metody in vitro. Celebrytka jest bardzo szczęśliwa.

Tym razem Małgosia na Instastories postanowiła podzielić się ze swoimi fankami treningami, jakie wykonuje, aby wrócić do formy.

Jej genialną sylwetkę mogliśmy zaobserwować, kiedy to wstawiała fotografie z wakacji, na których wielokrotnie było widać ją w stroju kąpielowym.

Reporterce Jastrząb Post mama Henia powiedziała, że każdy może schudnąć i zadbać o zdrowie, jeśli tylko zrezygnuje z trzech rzeczy:

Namawiam do rezygnacji tylko z 3 rzeczy – możesz żyć tak, jak żyjesz. Możesz robić wszystko to, na co masz ochotę, pod warunkiem, że zrezygnujesz z cukru, mięsa i alkoholu. Jeżeli uda się odstawić, nie mówię, że na raz, i że jednocześnie, ale dojść do sytuacji, w której nie jesz cukru, nie jesz mięsa i nie pijesz alkoholu, wtedy otwiera się zupełnie inna przestrzeń, zdrowy tryb życia, który naprawdę jest widoczny nie tylko na ciele, ale i w głowie – powiedziała Małgosia.

Nietypowa wpadka Małogrzaty Rozenek

Małgorzata jogą zainteresowała się podczas pobytu w Meksyku. Uznała, że to sport idealny dla niej.

Moje ostatnie odkrycie – joga. Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba. Może to ogromna zasługa Brendy, mojej nauczycielki? – wyznała kobieta.

Podczas treningu jogi Rozenek ubrana była w pastelowy strój. Wszystko wydawałoby się idealne, gdyby nie jeden mały szczegół. Legginsy były zdecydowanie za bardzo dopasowane i zrobiły nieprzyjemną niespodziankę Małgosi.

Na nagraniu, które opublikowała celebrytka na Instagramie, widać jak legginsy niefortunnie opinają się na intymnym miejscu u kobiety.

Na szczęście każdy, kto trenuje, zdaje sobie sprawę z różnych nietypowych sytuacji, które mogą niespodziewanie się zdarzyć podczas ćwiczeń. Najważniejsza jest forma i dobra zabawa.

Życzymy dużo wytrwałości w powrocie do formy.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram