Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek pokazała, jak udekorowała dom na święta. Zaszalała, przygotowała specjalną rzecz dla półrocznego synka
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 11.12.2020 08:11

Małgorzata Rozenek pokazała, jak udekorowała dom na święta. Zaszalała, przygotowała specjalną rzecz dla półrocznego synka

małgorzata rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek przyznała się przed swoimi fanami, że jest wielką fanką świąt. Wszelkie dekoracje, choinka i zimowe ubrania kupuje dużo wcześniej. Gwiazda TVN nie mogła więc nie pochwalić się przepięknie przystrojonym domem. Wśród licznych, świątecznych dekoracji znalazła się także specjalna dla Henia. Trzeci syn gwiazdy ma swoją własną skarpetę na prezenty od Świętego Mikołaja.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wygląda dom Małgorzaty Rozenek na święta
  • Kto pomagał w przygotowaniu świątecznych dekoracji
  • Jaki element dekoracji jest przeznaczony specjalnie dla Henia

Małgorzata Rozenek pokazała swój dom przystrojony w pięknie świąteczne ozdoby. Ogromna biało-czerwona choinka stanowi centrum dla pełnego lampek, wieńców i prezentów tła. Małgosia przyznała nawet, że wnętrze pomogła jej udekorować profesjonalna projektantka wnętrz.

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczny dom

Dom Małgorzaty przypomina obrazki, które doskonale znamy ze świątecznych filmów. Piękna choinka, a nawet sanie pełne prezentów to wystrój tego stylowego domu. Sama Gosia przyznała, że jest świąteczną wariatką i nie odmawiała sobie przyjemności wypełnienia świątecznym klimatem każdego zakamarka jej ogromnego domu.

Na zdjęciach możemy podziwiać liczne lampki, choinkowe gałązki przeplecione gustownymi ozdobami i wstążkami. Jednak to oczywiście nie wszystko. W salonie Majdanów stanęły nawet czerwone sanki, które doskonale komponują się w kolorystyce pomieszczenia.

Celebrytka dała wszystkim do zrozumienia, że jest bardzo zadowolona, iż udało im się już całkowicie przygotować dom do Świąt Bożego Narodzenia. Małgorzata, jest szczególnie zadowolona, że pierwsze święta jej synka Henryka będą tak klimatyczne i pięknie ozdobione. Ostatnio zdradziła kilka faktów na jego temat, o czym przeczytacie >tutaj<.

Świąteczne dekoracje już są. Kocham ten czas i uwielbiam jak dom się zmienia na święta. Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne – napisała pod zdjęciami Małgorzata Rozenek-Majdan.

Świąteczny klimat w domu Majdanów

W domu Majdanów można znaleźć praktycznie wszystko, co związane jest ze świętami. W salonie można znaleźć wieńce, kwiaty, świąteczne poduszki, koce, skarpety, nie wspominając o ozdobach, a nawet rózgach.

Małgorzata Rozenek przyznała, że w przygotowaniach do świąt pomogła jej stylistka wnętrz Katarzyna Klekowska. Co więcej, powiedziała, że pani Kasia co roku pomaga jej zaaranżować świąteczny wystrój w swoim domu puentując:

Bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka – napisała Małgorzata Rozenek.

Trzeba przyznać, że naprawdę się postarała. Na zdjęciach widać także pieski Majdanów, które podobnie jak ich właściciele zdają się czuć magię nadchodzących wielkimi krokami świąt. Zatem po udanych zakupach Małgorzaty Rozenek przyszedł czas na udaną aranżację wnętrza domu. Jakże udaną aranżację!

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek przystroiła swój dom na Święta Bożego Narodzenia.

Zobacz także w naszych serwisach: