Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek rozczula zdjęciami Henia. Pod fotografią napisała słowa, które dogłębnie poruszają
Karina Sulich
Karina Sulich 03.07.2020 20:29

Małgorzata Rozenek rozczula zdjęciami Henia. Pod fotografią napisała słowa, które dogłębnie poruszają

małgorzata rozenek-majdan
fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek co chwila raczy swoich fanów kolejnymi zdjęciami Henia. Maluszek jest tak uroczy, że internauci wcale nie mają dosyć. Teraz w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiła się wspólna fotografia, na której uwieczniono mamę i syna. Podpis pod zdjęciem mówi sam za siebie.

  1. Gabriel z programu „Królowe Życia” cierpi po rozstaniu. Wyjechał z Warszawy, pokazał smutne zdjęcia
  2. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  3. Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą

Małgorzata Rozenek opublikowała kolejne zdjęcie z maleńkim Heniem. Wyjątkowe, rodzinne fotografie, gwiazda opatrzyła poruszającymi słowami. Widać, że pomimo powrotu do pracy, to matczyne obowiązki są dla niej najważniejsze. Fani są wręcz zachwyceni, a pod najnowszym postem w mediach społecznościowych, pojawiła się prawdziwa lawina miłych słów.

Małgorzata Rozenek i Henio
Poród Małgorzaty Rozenek był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w polskim show-biznesie. Kiedy 10 czerwca na świat przyszedł mały Henio, internet i prasa wręcz oszalały na punkcie świeżo upieczonej mamy i noworodka. Teraz gwiazda raczy nas kolejnym pięknym zdjęciem z synkiem. To, co napisała pod fotografią, mówi samo za siebie.
Dzień dobry wszystkim. Życie jest piękne – napisała Małgorzata Rozenek pod serią zdjęć, na których czule tuli swojego najmłodszego synka. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda doskonale odnajduje się w roli mamy, mimo że postanowiła już wrócić do pracy.

Małgorzata Rozenek wróciła do pracy

Małgorzata Rozenek nie miała zamiaru odpoczywać na macierzyńskim. Gwiazda tuż po porodzie wróciła do pracy na planie najnowszego sezonu Projekt Lady, i obecnie wraz z rodziną przeniosła się do bajecznego Pałacu w Rozalinie, gdzie odbywają się nagrania.

Mały Henryk rośnie jak na drożdżach i każde nowe zdjęcie idealnie to odzwierciedla. My życzymy Gosi pociechy z malucha i samych cudownych momentów z rodziną.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcie Henia.

małgorzata rozenek

Gwiazda doskonale odnajduje się w roli mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz, który okrutnie i nieludzko krzywdził i wykorzystywał nastolatków, chciał ułaskawienia od Dudy. Otrzymał „kościelną karę śmierci”
  2. Ponad 70 osób wylądowało w szpitalu. W Mielnie 2 lata temu rozegrał się dramat, a hotel wciąż pozostaje otwarty
  3. Uwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc
  4. Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko
  5. Gdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo
  6. Polacy nie mają pojęcia, co działo się za kulisami „Samych swoich”. Dochodziło do skandalicznych zachowań

źródło: jastrzabpost.pl