Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzieciństwo Małgorzaty Kożuchowskiej nie było łatwe. Gwiazda była biedna
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 08.02.2019 17:57

Dzieciństwo Małgorzaty Kożuchowskiej nie było łatwe. Gwiazda była biedna

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo
Fot.: screen z serial M jack miłość

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo aktorki nie było łatwe. Choć gwiazda znana z serialu M jak Miłość gra sympatyczne postaci, jej życie prywatne nie zawsze było źródłem radości. Obecnie 47-letnia artystka dorastała w ponurych czasach PRL-u co niewątpliwie wpłynęło na jej dzieciństwo. Gwiazda była biedna, co miało duży wpływ na jej późniejsze życie. Jak znana ze swojego wspaniałego tylu gwiazda zdobywała niecodzienne stroje?

Blond włosy i szeroki uśmiech to jej znak rozpoznawczy, choć do tej pory nie upubliczniała wątków ze swojej młodości. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska nie mogła sobie pozwolić na luksusy, a w domu rodzinnym gwiazdy często brakowało funduszy na cokolwiek. Jednak we wspomnieniach z tamtego okresu dominuje jej mama, która okazała się złotą rączką, mogącą wyczarować niezwykłe kreacje!

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo gwiazdy było skromne, lecz pełne pomysłów

Gwiazda serialu M jak Miłość urodziła się w 27 kwietnia 1971 roku, a większość swoich najmłodszych lat spędziła w Toruniu. Licznej rodzinie z pewnością nie było łatwo- gwiazda ma jeszcze dwie siostry, Maję i Hannę. Z kolei pensja mamy krawcowej i taty doktora nauk pedagogicznych nie wystarczyły na wszystkie przyjemności dziewczynek. Jednak brak funduszy nie musiał kolidować z brakiem pomysłów na ciekawe życie. Okazuje się, że wielka w tym rola rodzicielki Kożuchowskiej, czyli Jadwigi. To ona wymyślała i szyła pierwsze stylizacje gwiazdy znanej z serialu M jak miłość!

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo zatem spędziła skromnie, choć z uśmiechem na twarzy. Szczególnie gdy mama otwierała magazyn Burda, gdzie były przedstawione wzory na różnego rodzaju bluzki, spódnice z koła, czy płaszcze. Dumne siostry Kożuchowskie mogły pochwalić się świetnym krawiectwem prosto z rodzinnego domu. W miesięczniku Twój Styl opowiadała o płótnie harcerskim, który w rękach Pani Kożuchowskiej przerodził się w piękną spódnicę! Oprócz tego szyła, dziergała i haftowała. Tak przedstawione dzieciństwo nie mogło być nudne!

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo aktorki nie było łatwe, jednak jej mama starała się wywołać uśmiech na twarzy gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo

Aktorka ubierała się w to, co zostało uszyte przez jej mamę. Być może stąd się wzięło jej umiłowanie do ciekawych i ekscentrycznych projektów!

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo spędziła w skromnych warunkach. Z pewnością będzie chciała dać swojemu potomstwu jak najlepsze warunki do rozwoju.

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwa

Ciężkie lata PRL-u z pewnością doświadczyły cenioną gwiazdę. Teraz aktorka kwitnie i przyjaźni się z projektantami!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Red Lipstick Monster bardzo ją wspiera. Kim jest?
  2. Joanna Brodzik wystąpi w M jak Miłość? Jest oświadczenie aktorki
  3. Co robią rodzice Andziaks? Mają ekskluzywne i spektakularne hotele
  4. Agnieszka Chylińska w niespodziewanej roli. Jak się sprawdziła?

źródła: plotek.pl