Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja Sablewska kąpie piersi w basenie
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 27.07.2018 15:29

Maja Sablewska kąpie piersi w basenie

Maja Sablewska
fot. https://www.instagram.com/sablewska/

Maja Sablewska rozgrzała internautów zdjęciem w basenie z roznegliżowanymi piersiami. Gwiazda może poszczycić się pięknym ciałem. Zdecydowanie.

Maja Sablewska to uznany w naszym kraju ekspert ds.mody i stylu. Udowodniła to już nie jeden raz. Była menadżerka Dody czuje się w show-biznesie jak ryba w wodzie.

Maja Sablewska – Instagram

Sablewska postanowiła wrzucić subtelne i artystyczne zdjęcia swojego ciała w basenie. Niestety, nie wszystkim się to spodobało. Pojawiły się niemiłe komentarze.

– Co te zdjęcia maja niby reprezentować ? Odwagę ? Intymność ? Przykro mi ale nie , te zdjęcia pokazuja największą intymność kobiety , szanujmy się .. To jest zenada . Każdy robi ze swoim życiem co zechce , ale dla mnie to jest brak szacunku do samej siebie a pokazywanie swoich największych ‚ sekretów’ jest po prostu największą słabością .. Szkoda bo fajna babka z sablewskiej.. – czytamy.

Na szczeście były i komentarze tego typu:

– Przykre jest to jak wiele goryczy i złośliwości wkrada sie za każdym razem gdy pojawiają się posty znanych osób. Dlaczego istnieje w ludziach tak wielka potrzeba tego calego krzyku? Po co tracic energie na nieprzyjemne słowa? Zadziwia mnie fakt ze ludziom chce sie byc zlosliwymi zamiast ominac to co sie nie podoba i zostawic swiety spokój…

Co wy sądzicie o focie? Piszcie.

Maja Sablewska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!
  2. Nie chcieli sprzedać Quebonafide samochodu. Powód? ABSURDALNY
  3. 12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać

źródła: pudelek.pl