Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja Sablewska bez makijażu. Fani zszokowani kondycją jej skóry
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 01.06.2018 14:16

Maja Sablewska bez makijażu. Fani zszokowani kondycją jej skóry

Maja Sablewska
youtube.com

Maja Sablewska od kilku lat prowadzi swój autorski program w stacji TVN Style Sablewska sposób na modę. Ostatnio stylistka pokazała swoje zdjęcie bez makijażu i sztucznych rzęs. Patrząc na jej zdjęcie trudno ją rozpoznać. 

Gwiazda swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako niania dzieci gwiazd. Opiekowała się dziećmi Natalii Kukulskiej i tak zaczęła się jej zawodowa kariera, która później zmieniła się w zawód menadżera.

Maja Sablewska „opiekowała się” m.in. karierą Kasi Kowalskiej, Mariną Łuczenko i Edytą Górniak. Prawdziwi rozgłos przyniosła jej jednak współpraca z Dodą, a właściwie spektakularne rozstanie zawodowe obu pań. Medialne potyczki, tak naprawdę niedawno doczekały się końca. Doda znana ze swojego ostrego charakteru, nie odpuszczała żadnej okazji, żeby dopiec Majce, którą wprost oskarżała o oszustwa.

Po średnio udanym występie w fotelu jurorskim X-Factor, gdzie dokuczał jej Kuba Wojewódzki, Majka znów przebranżowiła się i całkowicie zrezygnowała z menadżerstwa, na rzecz mody. Od 2010 roku prowadzi program w stacji TVN Style, gdzie doradza Polkom jak się ubierać. Gwiazda również przeszła ogromną metamorfozę, wielu zarzuca jej, że nie przypomina w ogóle dawnej siebie. Za zmianami stoi m.in. medycyna estetyczna, czyli kwasy i botoks. Choć Sablewska zawsze mogła pochwalić się bardzo szczupłą figurą, teraz przypomina cień dawnej siebie.

Maja Sablewska bez makijażu

Całkowicie naturalny wygląd Sablewskiej – bez makijażu i sztucznych rzęs – spotkał się z bardzo pozytywną reakcją fanów. Jej obserwatorzy są zgodni, że bez tony makijażu wygląda o wiele młodziej.

Pomimo mnóstwa komplementów, sama Sablewska stwierdziła, że nie lubi siebie bez makijażu. Wy w której wersji wolicie Maję – z makijażem czy bez niego?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hejt na Lewandowską. Tym wpisem wzburzyła Polki
  2. 10 największych seksualnych rekordów. To trzeba zobaczyć
  3. Klątwa nad show TVN? Kilku uczestników TAJEMNICZO zmarło