Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile ma lat Magdalena Kajrowicz? Żona Sławomira to piękna kobieta
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 29.01.2019 16:03

Ile ma lat Magdalena Kajrowicz? Żona Sławomira to piękna kobieta

magdalena kajrowicz wiek
instagram.com/superkajra

Magdalena Kajrowicz: wiek gwiazdy dla niektórych wciąż pozostaje tajemnicą. Aktorka chętnie dzieli się w sieci zdjęciami swoimi i męża i raczej nie miewa sekretów przed szerszą publicznością. Żona Sławomira to piękna kobieta, ale wielu jej fanów zastanawia się ile ma lat. Sprawdźmy!

Wielu fanów bacznie śledzi poczynania pięknej aktorki oraz jej męża. Para nie tylko występuje razem na scenie, ale spędza ze sobą niemal każdą możliwą chwilę! Tak przynajmniej wynika z instagrama Kajry, na którym chętnie dzieli się zdjęciami z mężem. Magdalena Kajrowicz: wiek aktorki dla wielu jest zagadką, gwiazda często publikuje zdjęcia, na których nie ma ani grama makijażu przemieszane ze scenicznymi stylizacjami. To znacznie utrudnia odgadnięcie wieku Kajry!

Magdalena Kajrowicz: wiek

Magdalena Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 roku, co znaczy że za kilka miesięcy obchodzić będzie swoje 35 urodziny. Nie da się zaprzeczyć, że aktorka wygląda świetnie! Na zdjęciach bez makijażu, które publikuje w sieci prezentuje się nieskazitelnie i można by pomylić się w ocenie o kilka dobrych lat. Nic dziwnego, że Sławomir jest wpatrzony w żonę jak w obrazek!

Kariera aktorki

Choć Kajra powszechnie znana jest dopiero od jakiegoś czasu, jej kariera nie wzięła się znikąd. Aktorka ukończyła szkołę aktorską w Krakowie w 2007 roku i od tamtej pory regularnie pojawiała się w rozmaitych telewizyjnych serialach. Mogliśmy oglądać ją między innymi w Czasie honoru, Prawie Agaty czy M jak Miłość. Zagrała także w kilku większych produkcjach filmowych. Obecnie występuje na scenie z mężem i wraz z nim prowadzi program Big Music Quiz.

Kajra na Instagramie

Cześć tu Kajra! Tak żona Sławomira podpisuje każdy swój post na instagramie, a fani uwielbiają treści, które udostępnia gwiazda. Magdalena Kajrowicz z ochotą dzieli się nie tylko zdjęciami z życia zawodowego, pozwala fanom zajrzeć także za kulisy jej życia prywatnego. Gwiazda nie stroni od publikowania zdjęć, na których nie nosi makijażu, czy takich, które wiele koleżanek po fachu uznałoby za „niekorzystne”. Magdalena Kajrowicz: wiek aktorki nie sprawia, że gwiazda boi się pokazać w naturalnym wydaniu! Kajra publikuje zdjęcia swoje i Sławomira z pracy, wakacji i codziennego życia. Para wygląda na wyjątkowo zapatrzoną w siebie i widać, że świetnie się ze sobą dogadują!

ZOBACZ ZDJĘCIA KAJRY:

magdalena kajrowicz: wiek

Kajra i Sławomir to jedna z najbardziej autentycznych i lubianych par polskiego show-biznesu.

magdalena kajrowicz: wiek

Magdalena Kajrowicz jest aktorką i piosenkarką.

magdalena kajrowicz: wiek

Para często wstawia wspólne zdjęcia z rozmaitych miejsc i okazji.

magdalena kajrowicz: wiek

Kajra jest naprawdę piękną kobietą i nie boi się publikować zdjęć bez makijażu.

magdalena kajrowicz: wiek

Kajra i Sławomir wyglądają na stworzonych dla siebie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spódnica tiulowa. Z czym ją nosić?
  2. Imiona dla psa. NAJLEPSZE imiona dla psów i suczek
  3. Michał Szpak zrobi międzynarodową karierę? Menadżer Lady Gagi jest nim zachwycony!
  4. Z „M jak Miłość” zniknął ulubiony aktor. Zastąpi go prawdziwy drań

żródło: wikipedia.pl