Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Ogórek modli się o zdrowie ojca. Przebył dwa udary, jeden po drugim
Karol Osiński
Karol Osiński 10.05.2021 11:58

Magda Ogórek modli się o zdrowie ojca. Przebył dwa udary, jeden po drugim

Magda Ogórek
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Magda Ogórek słynie przede wszystkim z pracy dla TVP Info, gdzie razem z Jarosławem Jakimowiczem prowadzą program „W kontrze” i komentują bieżące wydarzenia. Dziennikarka zamieściła na Twitterze wideo z Jasnej Góry, gdzie przybyła, by pomodlić się o zdrowie jej ojca, który przebył dwa udary, jeden po drugim. W komentarzach doszło do kłótni.

Poza programem „W kontrze” Magda Ogórek prowadzi także program „Minęła dwudziesta”, który ogląda setki tysięcy Polaków, aktywnie komentujących jej poczynania zawodowe. Niestety komentarze nie zawsze idą w parze z rozsądkiem. Dziennikarka spotkała się z dużą dawką hejtu po tym, jak zjawiła się na Jasnej Górze.

Magda Ogórek modli się o zdrowie dla ojca

6 maja na Twitterze Magdy Ogórek pojawiło się nagranie z Jasnej Góry. Dziennikarka napisała w opisie do wideo, że przyjechała podziękować i prosić. Nie zdradziła jednak szczegółów swojej wizyty w Częstochowie.

Niedługo po tym w komentarzach rozpętała się burza, a na dziennikarkę, którą obserwuje ponad 160 tys. użytkowników popularnego medium społecznościowego wylała się prawdziwa fala hejtu.

Ludzie pisali Ogórek bardzo nieprzychylne i niegrzeczne komentarze, jednak nie zabrakło również uprzejmych. Jednym z komentujących całe zdarzenie był ekonomista i dziennikarz Waldemar Kuczyński, który jest jednym z założycieli Unii Demokratycznej oraz byłym ministrem przekształceń własnościowych w rządzie Tadeusza Mazowieckiego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Duże ryzyko pani podjęła. Pani Jasnogórska bez wątpienia wejrzała w pani najgłębsze myśli, uczucia i rachuby. I oby nie uznała, jak można było z czymś takim przychodzić w to miejsce – napisał Kuczyński.

Najprawdopodobniej ten komentarz mocno ruszył prezenterkę TVP Info, gdyż postanowiła na niego odpowiedzieć i wyjaśnić swoją wizytę na Jasnej Górze. Okazuje się, że przybyła tam, by modlić się o zdrowie dla swojego taty, który jest świeżo po przebytych dwóch udarach z rzędu.

Ogórek życzyła byłemu ministrowi, by „Jasnogórska wyleczyła go z nienawiści”, na co Kuczyński stwierdził, że miał wyraźne powody, by tak napisać, jednak życzył jej ojcu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Magda Ogórek pod falą hejtu

Na tym jednak nie koniec uszczypliwych komentarzy, które popłynęły w stronę byłej kandydatki SLD na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Internauci prawili jej przytyki, że miała przyjechać, by prosić o nowe, luksusowe ciuchy, czy też dziękować za pracę w Telewizji Polskiej.

Dziennikarka nie odniosła się do żadnego z nieprzychylnych komentarzy, jednak postanowiła odpowiedzieć na jeden z komentarzy, w których internautka stwierdziła, że w ludziach jest „za dużo jadu”. Ogórek odpisała, że „prędzej czy później to do nich wróci”.

Zobacz wideo:

Jasna Góra. Przyjechałam podziękować i prosić. pic.twitter.com/tpCkHvWEsm

— Magda Ogórek (@ogorekmagda) May 6, 2021

Magda Ogórek przybyła z wizytą na Jasną Górę, by prosić o zdrowie dla swojego taty.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com