Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna ujawniła plany na przyszłość. W programie na żywo powiedziała o ślubie i dziecku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.02.2022 13:36

Magda Narożna ujawniła plany na przyszłość. W programie na żywo powiedziała o ślubie i dziecku

Magda Narożna
Screen z programu „Pytanie na Śniadanie”

Magda Narożna jest liderką popularnego zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Piosenkarka była niedawno gościem porannego programu „Pytanie na Śniadanie”, w którym opowiedziała o historii swojej miłości.

Magda Narożna wystąpiła w dzisiejszym wydaniu lubianego programu TVP „Pytanie na Śniadanie”. Wokalistka grupy Piękni i Młodzi zdradziła, jak poznała swojego ukochanego i czym jest dla niej miłość.

Magda Narożna opowiedziała o swoim ukochanym

Magda Narożna zasłynęła jako liderka i wokalistka zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Piosenkarka gościła dziś w swoim domu dziennikarza programu TVP „Pytanie na Śniadanie”. Z okazji rozpoczynającego się miesiąca zakochanych, gwiazda opowiedziała trochę o swoim obecnym partnerze i o tym, jak rozpoczął się ich związek.

Gwiazda grupy Piękni i Młodzi nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Jak wyznała sama Magda Narożna w trakcie rozmowy z dziennikarzem „Pytania na Śniadanie”, wokalistka poznała się ze swoim ukochanym już w podstawówce, ale uczucie przyszło do nich zdecydowanie później. Wszystko zaczęło się od wyjazdu gwiazdy na koncert do Islandii, gdzie od kilku lat mieszkał Krzysztof. Piosenkarka nie ukrywa, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

-Nie przypuszczałam, że w momencie życiowym, w którym kończy się coś dla mnie, zacznie się coś nowego. Zawsze bałam się, że w momencie, w którym w moim życiu potoczy się coś nie tak, jak trzeba, czy będę w stanie zaufać jeszcze jakiemuś facetowi — zdradziła Magda Narożna w „Pytaniu na Śniadanie”

Piosenkarka nie ukrywa, że gdyby nie Krzysztof, być może dalej nie potrafiłaby się zakochać i ułożyć sobie z kimś życia. Teraz wie, że jest to odpowiednia osoba do snucia planów na temat przyszłości i zakładania rodziny. Zdradziła również, że miłość to uczucie, które dodaje jej sił każdego dnia.

-Miłość rozkwita coraz bardziej. Myślę, że to jest najpiękniejsze uczucie i bez niego świat byłby dumny. Jak się budzisz codziennie rano i patrzysz na tę swoją miłość i jeszcze usłyszysz komplementy z samego rana, to dzień od razu staje się lepszy — wyznała Magda Narożna.

Pod koniec rozmowy dziennikarz TVP zapytał artystkę, czy wraz z ukochanym planuje w przyszłości ślub i powiększenie rodziny, na co odpowiedziała twierdząco. Małżeństwo z Krzysztofem jest już w sferze planów, natomiast nie określono jeszcze konkretnego terminu ceremonii.

Co więcej, Magda Narożna w „Pytaniu na śniadanie” zdradziła, że oboje myślą o dziecku. Mamy nadzieję, że wszelkie plany zakochanych się spełnią. Gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
  2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
  3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało