Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna rozpaliła internet do czerwoności. Gorąca fotka piosenkarki trafiła do sieci. „Spać nie będę mógł”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.06.2022 00:34

Magda Narożna rozpaliła internet do czerwoności. Gorąca fotka piosenkarki trafiła do sieci. „Spać nie będę mógł”

Magda Narożna
instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna, założycielka i wokalistka zespołu „Piękni i młodzi”, pokazała po raz kolejny, jak bardzo potrafi działać na wyobraźnię Polaków. Artystka opublikowała zdjęcie, które wywołało mocne poruszenie wśród jej fanów.

Piosenkarka już nieraz jednocześnie zachwycała i gorszyła swoimi zdjęciami. Nie tak dawno wzbudziła konsternację internetowych obrońców moralności odważnymi fotografiami z Egiptu. Tym razem jednak zebrała same pochwały.

Magda Narożna wrzuca „mały kadr”, internauci nie będą mogli spać

Jeśli zdjęcia artystki z egzotycznych wakacji, w których pozowała ubrana w kostium kąpielowy, tak oburzyły niektórych internautów, trudno stwierdzić, co poczują oni na widok najnowszego zdjęcia.

Wokalistka podpisała je bardzo skromnie:

Black&white. Pogoda dziś nie rozpieszcza, ale to wcale nie przeszkadza, by świetnie się bawić. Tego Wam życzę w ten weekend. Pozdrawiam z trasy, a tu mały kadr z naszej najnowszej produkcji, która już niebawem – napisała tajemniczo.

Trudno stwierdzić, czym dokładnie będzie jej najnowszy projekt, wiadomo jednak, że już ten „mały kadr” sprawił, że fani rozpędzają się w pochwałach i zachwytach.

Na zdjęciu widzimy Narożną w ascetycznym otoczeniu, siedzącą na białych schodkach. Artystka ubrana jest w srebrne szpilki, biało-czarną marynarkę – i właściwie niewiele poza tym.

Erotyczna, kusząca poza, w jakiej siedzi wokalistka, eksponuje nie tylko jej rozchylone nogi, ale też bardzo estetyczny dekolt. Reszta sylwetki kryje się w cieniu, jednak internauci dopowiadają sobie to, czego nie widać.

Wyglądasz smakowicie Madziu, uwielbiam cię.

– O Matko Bosko, spać nie będę mógł.

– Ślicznotka, wyglądasz super, zdjęcia super, strój super i dekolt.

– Najważniejsza gwiazdeczka na niebie. Śliczna Madzia.

– Petarda.

– Najpiękniejsze twoje wydanie jakie widziałam – ekscytują się fani i fanki.

A co wy sądzicie o tej fotografii?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Sandra Kubicka nagrała film w wannie. Trudno oderwać wzrok
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia