Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna nie założyła ani bluzki, ani stanika. Zadziwiła gorącym zdjęciem
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.07.2022 22:30

Magda Narożna nie założyła ani bluzki, ani stanika. Zadziwiła gorącym zdjęciem

Magda Narożna
fot. instagram.com/madzia_pim/

Magda Narożna zaskoczyła swoich fanów i opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcia. Wokalistka pokazała się bez koszulki i bez stanika na klimatycznej fotografii. Fani wpadli w zachwyt.

Narożna to utalentowana wokalistka, która nie boi się eksperymentów z wyglądem. Przez długi czas jej znakiem rozpoznawczym był rzucający się w oczy irokez. Chociaż po tej fryzurze już nie ma śladu, to wokalistka nadal potrafi zaskoczyć.

Kim jest wokalistka zespołu „Piękni i młodzi”?

O Magdzie Narożnej zrobiło się naprawdę głośno w 2014 roku, kiedy razem z kolegami pojawiła się w programie „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Od premiery show minęło już ładnych parę lat, ale wokalistka nie zniknęła z show-biznesu. Dziś z zespołem „Piękni i młodzi” koncertuje po całej Polsce, a ich utwory śpiewane są na wszystkich imprezach.

Wokalistkę można uznać za jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w mediach, gdyż nie boi się wypowiadać publicznie o swoich doświadczeniach. Szczególnie zwróciła na siebie uwagę w 2019, gdy rozstała się ze swoim ówczesnym partnerem, Dawidem. Ich konflikt eskalował również w 2020, jednak w końcu temat ucichł, a piosenkarka ułożyła sobie życie z kimś innym. Jej wybrankiem jest Krzysztof Byniak.

Magda Narożna zapozowała topless

Narożna jednak nie chce dać o sobie zapomnieć i dalej zwraca na siebie uwagę w mediach. Teraz zadziwiła odważnym zdjęciem, na którym pozuje topless. Gwiazda zrzuciła z siebie górę stroju i dumała nad tym, co założyć na koncert.

Zdjęcie wywołało duże zamieszanie wśród obserwatorów i sprawiło, że zewsząd posypały się komentarze. Większość opinii była pozytywna, a fani zachwalali figurę wokalistki.

– Co za ciało!

– Jest ogień.

– Ślicznotka.

– Najpiękniejsza — czytamy.

Podoba wam się zdjęcie Narożnej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Magdalena Narożna jest nie do poznania. Gwiazda disco-polo przeszła zaskakującą metamorfozę
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić