Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Mało kto ma pojęcie, kim jest z zawodu, w życiu byśmy nie zgadły
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 12.11.2020 10:32

Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Mało kto ma pojęcie, kim jest z zawodu, w życiu byśmy nie zgadły

Magda Narożna
fot. instagram.com/madzia_pim

— Po pierwsze jestem osobą, która nie potrafi spędzać czasu bez ludzi, bez przyjaciół, znajomych. Czy jak jeszcze grałam w zespole weselnym, to byłam też animatorką czasu wolnego. Ludzie wszędzie towarzyszyli mi w życiu i w nim uczestniczyli — powiedziała.

Gdyby Magda nie odniosła wielkiego sukcesu w branży rozrywkowej i muzycznej, jej życie zawodowe oraz prywatne mogłoby wyglądać zupełnie inaczej. Jednak udało jej się podbić serca jurorów w Must Be The Music i od tamtego momentu jej kariera nabrała tempa.

  1. Nowy, wyjątkowo niebezpieczny trend w randkowaniu. Kobiety zupełnie nie mają pojęcia, co robią faceci
  2. Wiadomość z ostatniej chwili. Minister powiedział, kiedy możliwy jest powrót dzieci do szkół
  3. Wprowadzają weekendowy lockdown, nie było innej możliwości. Kobiety i mężczyźni z sąsiedniego kraju mierzą się z nową rzeczywistością

Jakie wykształcenie ma Magda Narożna?

Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Zanim stała się rozpoznawalna jakoś musiała zarabiać na życie. Chyba mało kto wiedział, czym się zajmowała.

W rozmowie z portalem przyznała wprost, że nie może usiedzieć w miejscu przez dłuższy czas. Dlatego taka praca z pewnością nieco ją ograniczała. Artystka podkreśla, że ceni sobie spędzanie czasu z przyjaciółmi.

— Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba — wyjaśniała.

Magda Narożna ma wykształcenie higienistki stomatologicznej. Zaskoczeni? Gwiazda musiała skończyć odpowiednie studia, które starannie ją przygotowały do tego zawodu. Magda bardzo lubiła tę pracę oraz kontakt z klientami.

Magda Narożna z pewnością zaskoczy wielu swoich fanów. Jakie wykształcenie ma piosenkarka? Czym się zajmowała, zanim została wielką gwiazdą disco polo? Chyba mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Niektórzy mogą pozazdrościć jej wyuczonego zawodu. Wokalistka o wszystkim opowiedziała reporterce portalu Jastrząb Post.

Magda Narożna: dla mnie to był idealny zawód

W wywiadzie nie ukrywała, że zawód higienistki stomatologicznej pomimo kilku swoich mankamentów bardzo jej odpowiadał. Dla mnie to był idealny zawód — wyznawała. Przypominała sobie, że jak pracowała w gabinecie to też miała szanse na poznawanie nowych ludzi.

Dla założycielki Pięknych i Młodych liczyło się to, że była dobra atmosfera, że można było porozmawiać, że jest ten kontakt z klientem.

W wywiadzie przyznała, że być może „na stare lata”, gwiazda jest gotowa na powrót do wyuczonego zawodu. W końcu przed laty sprawiało jej to dużą przyjemność.

— To są naprawdę piękne lata, które ja wspominam z uśmiechem na twarzy. Któż to wie, może jeszcze kiedyś na stare lata, jak nie dane będzie mi występować na scenie, to może jeszcze wrócę do swojego zawodu — powiedziała.

Chętnie wybralibyście się do niej na wizytę? Z pewnością przed jej gabinetem kolejka by się zawijała. Spodziewalibyście się, że jest z wykształcenia higienistką stomatologiczną? Jej kwalifikacje mogą zaskoczyć niejednego fana. Ostatnio było również o niej głośno, gdy została przyłapana przez paparazzi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Narożna

Magda Narożna z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną.

Magda Narożna

Dla portalu Jastrząb Post wyznała, że bardzo lubiła swój wyuczony zawód.

Magda Narożna

Gwiazda powiedziała, że być może kiedyś wróci do swojego wyuczonego zawodu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pamiętacie program „Europa da się lubić”? Paolo Cozza w szczerych słowach o Polakach
  2. Nieoficjalne: wiadomo, co z lockdownem Polski. Rząd dziś wyda decyzję, czekają zwłaszcza amatorzy podróży
  3. Poznajcie syna nowego prezydenta USA. Romans z żoną brata to wierzchołek góry lodowej
  4. Wstrząsające sceny na Marszu Niepodległości, są ranni. Policja apeluje do kobiet w ciąży, dziennikarzy i osób z immunitetem
  5. Projekt ustawy Kai Godek podarty na wizji: „Kpina z rozumu i intelektu”
  6. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
  7. Zdrowa i smaczna surówka z kapusty i marchewki. Dodając 3 łyżeczki chrzanu, niezwykle wzmocnisz swoją odporność

Źródło: jastrzabpost.pl