Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Magdy Mołek ma bardzo poważną pracę. Czym się zajmuje?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 24.02.2019 13:19

Mąż Magdy Mołek ma bardzo poważną pracę. Czym się zajmuje?

top model
fot. instagram.com @magda_molek

TVN to nie jest zwykłe miejsce zatrudnienia. Wiele osób, które rozpoczęło tam pracę, szybko wyrosło na prawdziwe gwiazdy. Wśród nich jest Magda Mołek. Mąż dziennikarki jednak, mimo ogromnej popularności Mołek, pozostaje enigmą dla jej fanów. Czym się zajmuje? Ma bardzo poważną pracę.

Należy do osób, o których trudno powiedzieć coś złego. Zawsze wygląda nienagannie, jest doskonale przygotowana, wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i świetnymi manierami. Fani doceniają ją za to, że stara się być znana ze swojej pracy, a nie życia osobistego. W przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży nie związała się ani z innym dziennikarzem, ani z biznesmenem, ani artystą. Z kim jest Magda Mołek? Mąż gwiazdy TVN wykonuje wysoko ceniony zawód.

Magda Mołek: mąż gwiazdy TVN to tajemnicza postać. Kim jest?

Jak informuje portal pikio.pl, mąż Magdy Mołek to Maciej Taborowski. Mężczyzna jest znanym prawnikiem, pracującym w Warszawie. Swoją przyszłą żonę poznał przez wspólnych znajomych.

To była miłość od pierwszego wejrzenia: para wzięła ślub po zaledwie kilku miesiącach znajomości! Zakochani zdecydowali się zalegalizować związek 19 lutego 2011 roku, więc niedawno obchodziła ósmą rocznicę ślubu. Doczekali się dwojga dzieci: synów o imionach Henryk i Stefan. Młodszy z chłopców przyszedł na świat w czerwcu 2018 roku.

Maciej Taborowski pracuje w Instytucie Nauk Prawnych PAN w Warszawie. Co ciekawe, mąż gwiazdy TVN jest ogromnym miłośnikiem twórczości znanej polskiej artystki Agnieszki Osieckiej. Pełni nawet funkcję wolontariusza w Fundacji Okularnicy, opiekującej się spuścizna poetki.

Kim jest pierwszy mąż Magdy Mołek?

Zanim w życiu dziennikarki pojawił się Maciej Taborowski, już raz wychodziła za mąż. Jak podaje portal plejada.pl, Magda Mołek w 2001 roku poślubiła Daniela Lewczuka, biznesmena i doradcę personalnego.

Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Według portalu plejada.pl, przyczyną rozpadu związku miał być inny mężczyzna – Remigiusz Kasztelnik, realizator dźwięku, którego poznała w 2004 roku. Wspomniany portal twierdzi, że oboje rozstali się ze swoimi dotychczasowymi partnerami, by móc być razem.

– Remigiusz zostawił dla mnie swoją dziewczynę. To była dla mnie trudna sytuacja. Wiem, co się czuje, bo mnie też ktoś kiedyś zostawił dla innej. Wiem też, jak to jest, gdy wszystkie oczy skierowane są na tę drugą kobietę – czytamy na plejada.pl.

Ostatecznie ta relacja także się zakończyła. Na szczęście dziś gwiazda TVN wiedzie ustabilizowane życie u boku kochającego męża.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn

Magda Mołek: mąż to jej wielka miłość. Para jest razem już od ośmiu lat!

tvn

Gwiazda TVN wyszła za mąż w 2011 roku. Jej wybrankiem był przystojny prawnik.

tvn

Magda Mołek: mąż dziennikarki TVN jest wielkim miłośnikiem twórczości Agnieszki Osieckiej. Pracuje nawet jako wolontariusz w Fundacji Okularnicy.

tvn

Magda Mołek w zeszłym roku została mamą małego Stefana.

tvn

Syn Magdy Mołek ma już starszego brata o imieniu Henryk.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego kot budzi cię rano i w nocy? 5 głównych powodów
  2. Oscary 2019. Lista nominowanych aktorów. Kto ma największe szanse na wygraną?
  3. Oscary 2019. „Zimna Wojna” i jej twórcy nominowani w trzech kategoriach
  4. Agnieszka Holland o Oscarach dla „Zimnej wojny”: „Paweł i jego film mają małe szanse”

źródła: interia.pl, plejada.pl, pikio.pl