Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. Wygląda dokładnie jak Lara!
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 18.02.2019 11:19

Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. Wygląda dokładnie jak Lara!

magda gessler
instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler na instagramie pokazała zdjęcie z młodości! Restauratorka zestawiła je ze zdjęciem nikogo innego jak swojej córki, Lary Gessler. Na zdjęciu z młodości restauratorka wygląda dokładnie jak Lara! Podobieństwo jest uderzające.

Na instagramie Magdy Gessler możemy znaleźć mnóstwo zdjęć jej dzieci. Gwiazda uwielbia podkreślać, jak dumna jest ze swojej rodziny i pokazywać, jak spędza z nią czas. Ostatnio jednak zaskoczyła swoich fanów: Magda Gessler opublikowała zdjęcie, na którym wygląda dokładnie, jak swoja córka!

Magda Gessler w młodości

Słynna w całej Polsce restauratorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje mnóstwo postów opatrzonych zabawnymi podpisami. Jej ostatnie zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie: Magda Gessler wygląda na nim zupełnie jak swoja córka, Lara Gessler!

Najbardziej barwna gwiazda polskiej telewizji opublikowała zdjęcie z młodości, które zestawiła ze zdjęciem swojej 30-letniej córki, Lary. Kobiety wyglądają bardzo podobnie! Nie tylko przypominają siebie z rysów twarzy, mają także bardzo podobne fryzury i nawet pozują w podobny sposób.

Magda Gessler na Instagramie

Magda Gessler jest dumną mamą i uwielbia publikować zdjęcia swoich dzieci. Kolaż, na którym zestawiła zdjęcie swoje i Lary opisała z wyjątkową czułością (pisownia oryginalna):

– To ja … czy moze dwie …. amoze to sobowtór .. lub ja inaczej wystylizzowana .., różnica wieku 10 lat …,! Lata w znakomitej formie .. napatrzeć sie nie moge … zakochana mama #mg #besos

Trudno uwierzyć, że gwiazdy są do siebie aż tak podobne! Rzadko zdarza się, by mama i córka były niemal nie do odróżnienia. Piękna Lara Gessler jest naprawdę kopią swojej mamy!

To nie pierwszy raz, kiedy Magda Gessler pokazuje swoje zdjęcia z młodości. Gwiazda często pokazuje siebie i swoich znajomych celebrytów z przeszłości. Lubi publikować także zdjęcia swoich dzieci: Lary i Tadeusza. Gwiazda często podróżuje z rodziną i w komentarzach nie szczędzi czułości i wyrazów uwielbienia! Na instagramie widać, że restauratorka jest z córką i synem bardzo blisko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler

Magda Gessler jest bardzo aktywna na instagramie.

magda gesser

Gwiazda chętnie dzieli się z fanami doświadczeniami z podróży, wspomnieniami, a przede wszystkim sekretami kuchni!

magda gessler

Restauratorka często publikuje zdjęcie ze swoimi dziećmi, Larą i Tadeuszem.

magda gessler

Lara Gessler jest piękną, młodą kobietą bardzo podobną do mamy!

magda gesser

Dopiero na tym zdjęciu widać, jak bardzo mama i córka są do siebie podobne!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak zrobić ombre na paznokciach? To bardzo proste i szybkie
  2. Ile waży Maffashion? Instagramerka jest bardzo szczuplutka
  3. Zarobki Kasi Tusk są kosmiczne. Zarabia więcej niż swój ojciec?