Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler na zdjęciu u progu sławy. Za 9 lat zacznie Kuchenne Rewolucje w TVN
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 23.02.2019 17:29

Magda Gessler na zdjęciu u progu sławy. Za 9 lat zacznie Kuchenne Rewolucje w TVN

magda gessler
instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler nie przestaje zaskakiwać fanów zdjęciami z młodości! Najpopularniejsza restauratorka w Polsce jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała zdjęcie z przeszłości, na którym ma 46 lat – za 9 lat zacznie Kuchenne Rewolucje w TVN!

Gwiazda jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Na instagramie jest wyjątkowo aktywna i zasypuje fanów zdjęciami, do których dodaje zabawne podpisy. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym ma 46 lat, a przed sobą niesamowitą karierę! Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda polskiego instagrama, zobacz, jak wyglądała, zanim zaczęła prowadzić swój kultowy już program.

Jak wyglądała Magda Gessler w młodości?

Restauratorka postanowiła zaskoczyć fanów kolejnym wspomnieniem z młodości! Ostatnio Magda Gessler opublikowała post, w którym zestawiła swoje zdjęcie sprzed lat z wizerunkiem swojej córki, Lary Gessler. Fani nie mogli uwierzyć w to, jak kobiety są do siebie podobne! Tym razem restauratorka podzieliła się fotką, na której pozuje sama. Na zdjęciu sprzed niemal dwóch dekad gwiazda ma 46 lat i jeszcze nie podejrzewa, jak wielki odniesie sukces!

Magda Gessler przed Kuchennymi Rewolucjami

Gwiazda ostatnio wręcz zasypuje fanów zdjęciami sprzed lat. Warto przypomnieć, że restauratorka zajmowała się gotowaniem długo przed swoim debiutem w telewizji. W wyniku podziału rodzinnej firmy jej drugiego męża, Piotra Gesslera, małżeństwu przypadła warszawska restauracja U Fukiera. Od 2010 roku gwiazda prowadzi uwielbiany przez fanów program Kuchenne Rewolucje, a w 2012 dołączyła do jury w programie Master Chef.

Kiedy zaczęły się Kuchenne Rewolucje?

Gessler zaczęła prowadzić Kuchenne Rewolucje już 9 lat temu. Wydaje się, jakby to było przed chwilą! Tymczasem program już wkrótce będzie obchodzić swoje 10 urodziny. Młoda Magda Gessler ze zdjęcia jeszcze nie wie, że niedługo stanie się najbardziej kolorową postacią polskiego show-biznesu. Gwiazda tak podpisała swój ostatni post (pisownia oryginalna):

– Dziendobry … wam #mg #besos zeby bylo …. jasne to ja w wieku 46 l lat zdziwieni :)?

W komentarzach po raz kolejny aż roi się od porównań do Lary i komplementów. Rzeczywiście – gwiazda prawie w ogóle się nie zmieniła!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową polskiego instagrama.

magda gessler

Gwiazda chętnie raczy fanów zarówno nowymi zdjęciami, jak i tymi sprzed lat!

magda gessler

Restauratorka uwielbia pokazywać obserwującym, czym się zajmuje.

magda gessler

Gwiazda często publikuje także zdjęcia z młodości – tu akurat z Marcinem Tyszką.

magda gessler

Na ostatnio opublikowanym zdjęciu Magda Gessler ma 46 lat i jest tuż przed rozpoczęciem swojej wielkiej kariery!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska z córką. Marysia to prawdziwa ślicznotka!
  2. Maseczka z węgla. Jak ją zrobić? Na co pomaga?
  3. Znamy płeć i imię dziecka Joanny Kulig. Brat aktorki wygadał się tabloidowi

źródło: wikipedia.pl