Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler to „maszynka do zarabiania pieniędzy”. Jej program zarobiła dla TVN setki MILIONÓW!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 17.01.2019 12:37

Magda Gessler to „maszynka do zarabiania pieniędzy”. Jej program zarobiła dla TVN setki MILIONÓW!

Magda Gessler
Fot,.instagram.com @magda_gesslerofficial

Magda Gessler: pieniądze, a raczej ich zarabianie to jej specjalność. To zresztą mało powiedziane — Magda Gessler to wręcz maszynka do zarabiania pieniędzy, a w grę wchodzą miliony złotych! Od lat jest gwiazdą telewizji TVN i nie zanosi się, żeby ktoś ten tytuł mógł jej odebrać. Jej obecność w jakiejkolwiek reklamie czy audycji to pewny zysk, bo Polacy uwielbiają oglądać panią Magdę. Ile telewizja zarobiła dzięki jej programom?

Kuchenne rewolucje są na antenie już od dawna, ale wcale nam się nie znudziły. Wciąż chętnie zasiadamy przed telewizorami i czekamy na kulinarne reality show. Aby nie ominęła nas ani minuta przygód pani Magdy i restauratorów, przed ekranami pojawiamy się jeszcze zanim Kuchenne rewolucje się zaczną, czyli podczas bloku reklamowego. Stąd właśnie ogromny przychód telewizji. Magda Gessler: pieniądze, które zarabia dla stacji, na pewno świadczą o tym, że naprawdę ma unikalną, telewizyjną osobowość.

Magda Gessler: pieniądze i pasja

Magda Gessler to idealna prowadząca do programu, jakim są Kuchenne rewolucje. Od wielu lat jest restauratorką, ma doświadczenie medialne, nieprzeciętną osobowość i kilka znaków szczególnych, na które trudno nie zwrócić uwagi: burzę blond włosów, kolorowe stylizacje i własne powiedzonka w rodzaju tak znanego już ”besos”.

Nic dziwnego, że jej program okazał się hitem. Show jest także często emitowane w powtórkach, co też przecież przekłada się na zysk.

– Prowadzony przez Magdę Gessler format „Kuchenne rewolucje” jest maszynką do zarabiania pieniędzy. Treści monetyzowane są poprzez emisję powtórek (ok.godziny7.00 i 15.00), co w konsekwencji prowadzi do generowania dużej liczby spotów, pod tym względem zajmuje on trzecie miejsce w zestawieniu — mówi portalowi ”Wirtualne Media” Michał Bakalarczyk, ekspert rynku TV w MullenLowe MediaHub. To właśnie ten dom mediowy sporządził raport na temat osobowości telewizyjnych, które przynoszą swoim stacjom największe dochody z reklam.

Magda Gessler: pieniądze. Ile zarobiła dla TVN?

Okazuje się, że dzięki show Kuchenne rewolucje telewizja zarobiła w zeszłym roku aż 232, 9 mln złotych (są to dane cennikowe). Tezę o tym, że Polacy po prostu lubią oglądać w telewizji panią Magdę, zdaje się też potwierdzać świetny wynik innego programu z udziałem popularnej restauratorki. Masterchef znalazł się w tym samym zestawieniu co Kuchenne rewolucje i uplasował się w pierwszej dziesiątce, na 9. miejscu, z zarobkami w wysokości 55 mln złotych.

A wy lubicie programy z udziałem Magdy Gessler?

ZOBACZ, JAK TERAZ WYGLĄDA MAGDA GESSLER:

Magda Gessler pieniądze

Magda Gessler: pieniądze, a właściwie zarabianie ich to jej specjalność. Tak samo jak prowadzenie restauracji i kulinaria!

Magda Gessler pieniądze

Popularność zaczęła zdobywać także córka pani Magdy, Lara Gessler.

Magda Gessler pieniądze

Nic dziwnego, że Magda Gessler jest gwiazdą TVN. Ma nietuzinkową osobowość i charyzmę.

Magda Gessler

Burza blond włosów, powiedzonka, wyrazisty styl — obok takich cech trudno przejść obojętnie.

Magda Gessler pieniądze

Chyba trudno znaleźć kogoś, kto nie widziałby choćby pół odcinka Kuchennych rewolucji!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maja Sablewska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Jak się zmieniła gwiazda TVN?
  2. Matka Doroty Szelągowskiej to wielka GWIAZDA! Wiedzieliście?
  3. Pola Raksa nigdy nie zaznała szczęścia w miłości. Jej mąż wielokrotnie ją zdradzał

Źródła: Wirtualnemedia.pl