Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Rock niespodziewanie pojawił się w „Tańcu z gwiazdami”. Jak dziś wygląda kultowy prezenter Polsatu?
Marta Kulik
Marta Kulik 26.09.2022 22:57

Maciej Rock niespodziewanie pojawił się w „Tańcu z gwiazdami”. Jak dziś wygląda kultowy prezenter Polsatu?

TRICOLORS/East News

Maciej Rock był niegdyś jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu, dlatego widzowie z pewnością pamiętają go do dziś, mimo że z telewizji zniknął już niemal dziesięć lat temu. Prezenter właśnie pojawił się w najnowszym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Jak wygląda?

Dzisiejszym odcinkiem tanecznego show Polsat rozpoczyna świętowanie 30-lecie istnienia stacji. Z tej okazji w „Tańcu z gwiazdami” pojawi się wiele gwiazd, które na przestrzeni lat bawiły widzów. Jedną z niespodzianek okazał się Maciej Rock.

„Taniec z gwiazdami”: Maciej Rock gościem specjalnym

Już na samym początku specjalnego odcinka widzowie mogli zobaczyć zwyciężczynię pierwszej edycji „Idola”, Alicję Janosz. Wspomnienie talent show nie mogło odbyć się bez słynnego prowadzącego, Macieja Rocka.

Współpracę z Polsatem rozpoczął w 2002 roku. Ówczesny pracownik radia szukał nowych możliwości i tak trafił na casting. Po czterech sezonach wspierania i zapowiadania uczestników „Idola” udał się na przerwę od telewizji.

— Przez ten rok grałem na komputerze i kupiłem motocykl, na którym jeździłem. Miałem odłożone pieniądze, dlatego niespecjalnie przejmowałem się tym, że nie będę miał z czego żyć. Poznałem wtedy moją żonę — opowiadał w wywiadzie z Galą.

Do pracy w telewizji wrócił w 2007 roku, rzucił się w wir pracy i bardzo szybko zyskał sympatię widzów. Macieja Rocka widzieliśmy w wielu niezapomnianych produkcjach, m.in. POPliściePrzebojowych dzieciach i Fabryce Gwiazd czy Must Be the Music. Tylko muzyka.

„Taniec z gwiazdami”: Jak dziś wygląda Maciej Rock?

W związku z wieloma sukcesami i programami na koncie Macieja nie mogło zabraknąć w specjalnym odcinku „TzG„. Co ciekawe, prezenter nie pojawił się tylko na chwilę, ale znowu wcielił się w rolę prowadzącego. Nie ma wątpliwości, że 44-latek czuje się jak ryba w wodzie.

Obecnie Rock spełnia się w radiu, od 2013 roku pracuje dla RMF Maxxx, gdzie prowadzi audycję Wstawaj, nie udawaj. Prywatnie jest tatą trzech pociech: 15-letniej Hanny Antoniny, 13-letniego Antoniego i córeczki urodzonej osiem lat temu.

Zobacz zdjęcia:

Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Mam talent!”. Agnieszka Chylińska była na „nie”. Wkrótce pożałowała swojej decyzji
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?