Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Orłoś zapozował z 22 lata młodszą partnerką. Brylują razem na wakacjach
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 27.05.2023 13:46

Maciej Orłoś zapozował z 22 lata młodszą partnerką. Brylują razem na wakacjach

Maciej Orłoś
fot. KAPiF

Maciej Orłoś jest w związku ze swoją znacznie młodszą partnerką już od 1,5 roku. Duet dziennikarzy nie ma problemu z tym, by dzielić się swoim wspólnym życiem w mediach społecznościowych, choć początkowo ukrywali łączącą ich relację. Właśnie wrzucili zdjęcia z nadmorskiego wyjazdu.

Były prowadzący Teleexpressu wraz ze swoją ukochaną prowadzą podcast “W związku”. Poruszają tam tematy, które mogą być bardzo przydatne dla innych par, wszak oboje dysponują sporym życiowym doświadczeniem.

Maciej Orłoś z partnerką mają za sobą sprawdzian

Z racji całkiem niezłego stażu związku para ma za sobą już kilka “sprawdzianów”. Właśnie takim mianem Paulina Koziejowska określiła ich zeszłoroczne wakacje w Hiszpanii. Wydaje się, że w skali szkolnej duet może postawić sobie “szóstkę”, ponieważ po roku wciąż są razem i udali się na kolejny wyjazd.

Kobieta podkreśliła wtedy, że świetnie dogaduje się z Maciejem Orłosiem. Przetestowała nawet jego cierpliwość, podczas… pozowania do zdjęć, które jej zdaniem wyszły świetnie.

Wyszły na jaw zdumiewające informacje o zaginionym małżeństwie z Warszawy. Dlaczego uciekli?

Maciej Orłoś z partnerką są na wczasach w Kołobrzegu

Aktualnie para udała się na wypoczynek nad polskie morze. Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska przebywają w Kołobrzegu, czym nie omieszkali pochwalić się swoim fanom w mediach społecznościowych.

- Dzień dobry, my już po spacerze pędzimy na śniadanie. Przed nami jeszcze rowery! Dobrego aktywnego weekendu! - napisała na Instagramie dziennikarka.

Całość posta dopełniają ich wspólne fotografie. Oboje są uśmiechnięci od ucha do ucha i nie da się ukryć, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Fani komentują zdjęcia Macieja Orłosia z partnerką

Pod zdjęciami, które aż emanują szczęściem, zgromadziło się wielu internautów komentujących poczynania pary.

- Aktywnie z Orłosiem - pisze jedna z fanek.

- Do Świnoujścia już niedaleko, może piechotą zajdziecie - żartuje internauta.

62-letni Maciej Orłoś zdaje się przeżywać drugą młodość u boku swojej partnerki i fanów prezentera z pewnością cieszy to, że po dwóch rozwodach udało mu się znaleźć szczęście u boku innej kobiety.

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz