Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Musiał przyłapany na randce z brunetką. Nie szczędzili sobie czułości
Karol Osiński
Karol Osiński 26.01.2021 19:30

Maciej Musiał przyłapany na randce z brunetką. Nie szczędzili sobie czułości

Maciej Musiał
fot. Beata Zawadzka/East News

Jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, Maciej Musiał po raz kolejny został przyłapany w towarzystwie pięknej kobiety. Tym razem była to tajemnicza brunetka, której tożsamości nie udało się ustalić. Życie uczuciowe 25-letniego aktora zawsze stanowiło poziom zainteresowania. Mimo ogólnej dyskrecji aktora, na jaw wyszło kilka faktów.

Maciej Musiał po raz pierwszy zadebiutował na ekranach, jak miał 12 lat. Od tamtej pory stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych aktorów. Dzisiaj chłopak ma 25 lat, więc nic dziwnego, że jednym z jego zainteresowań są kobiety. Jak widać, ma u nich powodzenie.

Maciej Musiał przyłapany z piękną kobietą

Życie prywatne Macieja Musiała, jest jednym z najbardziej strzeżonych przez niego tematów. Młody aktor nie przywykł do udzielania wywiadów, lub głośnego wypowiadania się na temat swoich spraw sercowych. Niejednokrotnie wychodziły jednak informacje na temat jego kontaktów z kobietami. Tym razem nie było inaczej.

Jakiś czas temu media łączyły aktora z córką pary prezydenckiej Kingą Dudą, jednak zdementowali te plotki twierdząc, że łączą ich jedynie relacje koleżeńskie. Następnie Maciej Musiał łączony był z 18-letnią aktorką Freyą Allan, jednak kiedy ta informacja została zdementowana, pojawiły się informacje na temat jego związku z Natalią Mączek, założycielką marki odzieżowej MISBHV. Później jeszcze był wiązany z Miss Polski Olgą Buławą i Alicją Szemplińską, uczestniczką The Voice of Poland.

Jednak według przekazywanych informacji przez tygodnik Twoje Imperium aktor jest w związku z inną kobietą. Musiał miał zostać przyłapany w towarzystwie atrakcyjnej brunetki, której tożsamości nie udało się zweryfikować. Para miała publicznie okazywać sobie uczucia i czule się obściskiwać.

Nie musi się martwić, że miłość pozostanie nieodwzajemniona, bo jego towarzyszka także wyglądała na wielce nim zainteresowaną. Świadczą o tym namiętne uściski i gorące pocałunki, którymi obsypywała go dziewczyna – czytamy w Twoim Imperium.

Kariera Maćka Musiała

Maciej Musiał to bez cienia wątpliwości jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Aż trudno uwierzyć, że dzisiaj ma już 25 lat. Od jego debiutu na antenie minęło aż 13 wiosen, a największą rozpoznawalność przyniosły mu role w takich produkcjach jak Ojciec Mateusz, czy Hotel pod żyrafą i nosorożcem.

Równie wielką rozpoznawalność zyskał dzięki roli Tomka Boskiego, najstarszego syna w serialu Rodzinka.pl, gdzie występował u boku m.in. Tomasza Karolaka, Małgorzaty Kożuchowskiej, Agaty Kuleszy, czy Jacka Braciaka.

W czasach licealnych rozpoczął został prowadzącym program rozrywkowy TVP, The Voice of Poland. Mimo tego, że wówczas jego kariera kwitła, to zdecydował się na podjęcie studiów aktorskich w Krakowie.

Dzisiaj może pochwalić się naprawdę znakomitym dorobkiem aktorskim. Mimo młodego wieku udało mu się także zarobić sporą sumę pieniędzy, także podczas pandemii koronawirusa. Życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Musiał

Maciej Musiał został przyłapany w towarzystwie pięknej brunetki.

Maciej Musiał

Aktor mimo młodego wieku zdołał zrobić już wielką karierę. Życzymy kolejnych sukcesów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.wp.pl