Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Młoda gwiazda „M jak Miłość” kusi ciałem w bikini!
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 06.09.2018 13:53

Młoda gwiazda „M jak Miłość” kusi ciałem w bikini!

M jak miłość
Fot. instagram.com @ofeliaigakrefft

M jak Miłość to serial, który wylansował już wiele nazwisk. Do Kasi Cichopek i braci Mroczek dołączyła Iga Krefft. Serialowa Ula niedawno opublikowała swoje zdjęcia w bikini z gorących włoskich wakacji.

Krefft spędzała wakacje w Zoagli, czyli włoskiej miejscowości w prowincji Genua. Jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym wzbudziły zachwyt fanów młodej aktorki.

Kim jest Iga Krefft?

To dziewczyna, która od 2000 wciela się w postać adoptowanej córki Marka Mostowiaka, Uli Mostowiak. Iga pojawiła się także w produkcji Do dzwonka. Wystąpiła w reklamie Coca-Coli (2007) oraz supermarketu Tesco (2010) Ma 23 lata. Jej Instagram obserwuje blisko 60 tys. osób. Krefft posługuje się pseudonimem Ofelia i przymierza się do wydania swojej pierwszej płyty. W wywiadzie dla Interii aktorka wytłumaczyła, dlaczego nie lubi posługiwać się swoim imieniem. Powody są prozaiczne.

– Kiedyś, za czasów nastoletnich, po prostu wymyśliłam sobie Ofelię i tak przedstawiałam się ludziom, bo trochę się wstydziłam siebie i tego, kim jestem. Nie chciałam, by ludzie wiedzieli, z kim mają do czynienia. To było takie tajemnicze… (śmiech). Ale teraz to już się tak przyjęło, że część ludzi zna mnie tylko jako Ofelię. Wczoraj nawet śmiałam się, że reaguję na oba. Teraz w zasadzie nie ma różnicy, jak ktoś się do mnie zwraca. – skwitowała.

Z niecierpliwością czekamy na jej płytę, która najprawdopodobniej inspirowana będzie latami 70., bo jak Iga przyznała w tej samej rozmowie, bardzo przypadły jej do gustu.

Ile lat ma M jak miłość?

Serial emitowany jest nieprzerwanie od 4 listopada 2000 roku. Nadal cieszy się bardzo dużą popularnością. Do 2007 roku funkcję scenarzystki pełniła Ilona Łepkowska. Po jej odejściu za scenariusz produkcji odpowiada Alina Puchała. W 2005 roku oglądalność M jak Miłość była na poziomie 12,6 mln widzów. Dane te ujawniła firma AGB Nielsen Media Resarch. Serial powstał na fali popularności innych telenowel, m.in. Klanu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Iga Krefft
Iga Krefft

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maffashion RETUSZUJE swoje zdjęcia z dzieciństwa??
  2. Gadżety erotyczne. Najnowsze trendy
  3. Polacy piją coraz więcej. Najnowsze badania GUS

źródło: plotek.pl, muzyka.interia.pl