Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
Michał Fitz
Michał Fitz 28.04.2022 13:40

Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel

Roksana Wegiel
instagram.com/roxie_wegiel

Choć Roksana Węgiel wciąż nie jest pełnoletnia, w show-biznesie funkcjonuje już od kilku lat. Zdążyła do tej pory wiele osiągnąć, a to przecież wciąż dopiero zalążek jej kariery. A czy przyszłość zamierza poświęcić również edukacji?

Wokalistka wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z „Pudelkiem”. Czy planuje pójść na studia pomimo kariery muzycznej?

Czy Roksana Węgiel pójdzie na studia?

Edukacja Roksany to temat, który bardzo pasjonuje opinię społeczną. Gdy wychodzą jej nowe piosenki lub po prostu pojawia się ona na jakimś wydarzeniu, internauci od razu grzmią, że powinna być ona w szkole. Nie brakuje głosów, według których priorytetem powinna być edukacja, a nie spełnianie marzeń związanych z karierą wokalną.

W rzeczywistości jednak nie przeszkadza ona Roksanie w nauce. Piosenkarka już wcześniej wyjaśniała, że podlega nauczaniu indywidualnemu. Jak wytłumaczyła dokładniej we wspomnianej wyżej rozmowie, trwa ona już trzeci rok i jest dla młodej artystki bardzo wygodna. Dzięki takiemu trybowi edukacji jest w stanie nadrobić niezbędną wiedzę, łącząc to jednocześnie ze swoją pasją i także już pracą. Jak zapowiedziała, planuje bez przeszkód zdać maturę.

A co po niej? Jak wytłumaczyła, póki co nie chce udawać się na studia. Nie ma się co oszukiwać, w tym momencie nie są jej one potrzebne, bo kariera muzyczna jest dużo lepszą szansą na godne i dostatnie życie. Przyznała jednak, że nie wyklucza całkowicie pójścia na studia. Dzięki maturze będzie mogła bowiem podjąć się ich nawet na późniejszym etapie życia.

Dodatkowo Roksana Węgiel tłumaczyła, że studiów nie podejmuje również ze względu na brak pomysłu na nie. Nie potrzebuje udawać się na uczelnię wyższą dla samego faktu bycia na studiach, co jest zresztą bardzo słusznym wnioskiem. Wiele osób już przez takie niekonkretne podejście zmarnowało kilka lat młodości.

[Szkoła] trochę mi przeszkadza. Nie będę ukrywać. Wiem, że to gdzieś tam jest ważne, no muszę się uczyć. Takie mam podejście, po prostu chcę zdać tę maturę – podsumowała nastolatka.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Źródło: pudelek.pl