Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Strzelanina w „M jak miłość”. Kolejny bohater pożegna się z fanami?
Marta Kulik
Marta Kulik 17.07.2019 12:27

Strzelanina w „M jak miłość”. Kolejny bohater pożegna się z fanami?

M jak miłość
unsplash.com

M jak miłość: ulubieniec widzów pożegna się z serialem? Aktorka pokazała wstrząsające zdjęcie. Jeden z głównych bohaterów zostanie postrzelony, w dodatku nie po raz pierwszy. Tym razem zginie?

M jak miłość od wielu lat zapewnia widzom TVP wiele emocji. Bohaterowie serialu zmagają się z wieloma przeciwnościami losu. Często padają ofiarami dramatycznych wydarzeń. Niektóre wypadki tworzone są specjalnie po to, aby aktorzy mogli w spektakularny sposób pożegnać się z serialem. Czy tak będzie w przypadku kolejnego bohatera?

M jak miłość: Tomas Kollarik odejdzie z serialu?

Na Instagramie Ewy Kasprzyk pojawiło się niepokojące zdjęcie. Widzimy na nim, że Tomas Kollarik, czyli serialowy Janek leży w szpitalu i ma ranę w okolicy serca! Co to oznacza dla jego postaci? Obok niego nie mogło zabraknąć mamy i policjantki Soni, która od dawna darzy go uczuciem.

M jak miłość. Krew i łzy — tak Ewa Kasprzyk podpisała zdjęcie.

Fani natychmiast przejęli się losem Janka. W komentarzach zamartwiali się zdrowiem ulubionego bohatera. Myślicie, że Janek przeżyje? Aktorka nie zdradziła, co takiego wydarzyło się, że jej serialowy syn odniósł tak poważne obrażenia. Mamy jednak kilka teorii.

TVP: wypadki w M jak miłość

Przypominamy, że Janek przeżył już jeden postrzał. Po rozstaniu z Ulą, czyli Igą Krefft, nie mógł poradzić sobie z samotnością. Ukochana zostawiła go dla bohatera z kryminalną przeszłością. Dla niego nawet na jakiś czas uciekła z Grabiny. Jakiś czas później w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do postrzału w szyję. Wszyscy podejrzewali próbę samobójczą, jednak według zeznań Janka był to nieszczęśliwy wypadek.

Co stanie się Jankowi? Pod koniec ostatniego sezonu bohater pocałował Ulę, czym mógł podpaść i tak szalenie zazdrosnemu Bartkowi. Jest zatem możliwe, że świeżo upieczony mąż będzie chciał się zemścić. Kolejnym możliwym scenariuszem jest strzelanina, w której środku policjant może znaleźć się z racji wykonywanego zawodu. A może Janek ulegnie kolejnemu nieszczęśliwemu wypadkowi? Przekonamy się po wakacjach!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU:

M jak miłość

Ewa Kasprzykowska pokazała zdjęcie z planu. Jeden z głównych bohaterów musiał przeżyć dramatyczne chwile.

M jak miłość

Tomas Kollarik od 2016 roku wciela się w rolę Janka. Czy to koniec jego przygody z serialem?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiktoria Sypucińska zmieniła się nie do poznania. Jak teraz wygląda?
  2. Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję „Idola”. Jak dziś wygląda i co robi?
  3. Blanka Lipińska poszła do łóżka z kobietą. Autorka erotycznych powieści opowiedziała o swojej biseksualności
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów