Lifestyle.Lelum.pl > Programy > M jak miłość: Gwiazdor walczy o życie w szpitalu. Dramatyczne wydarzenia
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 20.03.2018 15:02

M jak miłość: Gwiazdor walczy o życie w szpitalu. Dramatyczne wydarzenia

Szpital
facebook.com

Fani „M jak miłość” nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Paweł Zduński, jedna z najważniejszych postaci uwielbianej przez Polaków telenoweli, walczy o życie w szpitalu.

W następnych odcinkach „M jak miłość” rozegra się prawdziwy dramat Pawła Zduńskiego. Będzie walczył o życie.

Gwiazda „M jak miłość” walczy o życie

W ostatnim czasie Paweł Zduński nie ma łatwego życia. Postać grana przez Rafała Mroczka ma poważny problem z alkoholem. Pisaliśmy o tym tutaj. Teraz ma zdarzyć się jeszcze coś gorszego.

w 1365 odcinku „M jak Miłość”, który będzie emitowany 10 kwietnia na antenie TVP 2, Zduński zostanie poproszony przez Marcina, granego przez Mikołaja Roznerskiego, o pomoc w montażu pieca u Asi, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan.

Dramatyczne wydarzenie będzie miało miejsce w drodze powrotnej Pawła do domu. Przed maskę wyskoczy mu mężczyzna. Paweł próbując uniknąć potrącenia pieszego, rozbije się o kontener z gruzem. Akcja ratunkowa będzie trudna, gdyż Zduński będzie uwięziony w zmiażdżonym samochodzie. Dodatkowo auto stanie w płomieniach. Na pomoc ruszy Marcin, a Pawła uda się uratować. Zduński zostanie przewieziony do szpitala i jego życie nie będzie już zagrożone.

Scenarzyści przygotowali nam dodatkową niespodziankę. W szpitalu, Pawła odwiedzi wnuczka mężczyzny, który spowodował wypadek. Dziewczynę zagra gwiazda filmu „W Pustyni i w Puszczy”, Karolina Sawka, która w kultowej produkcji wcieliła się w postać Nel!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Tomasza Komendy. Jest z nim bardzo źle…
  2. Jabłczyńska się żali: „Jestem dyskryminowana za DZIECIĘCĄ twarz”
  3. Syn Magika wspomina ojca. Wczoraj skończyłby 40 lat

Źródło: pikio.pl

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"