Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda serialu ”M jak miłość” właśnie wydała singiel. Podbije polski rynek muzyczny?
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 31.08.2019 12:37

Gwiazda serialu ”M jak miłość” właśnie wydała singiel. Podbije polski rynek muzyczny?

Iga Krefft: wiek
instagram.com/ofeliaigakrefft

M jak miłość przyniosło jej rozpoznawalność, jednak ona zdecydowała, że kariera aktorska to jedynie przelotny romans. Iga Krefft postanowiła poświęcić się karierze muzycznej na poważnie i niedawno wydała swój oficjalny singiel. Jej pseudonim artystyczny jest trochę nietypowy. Czy podbije rynek muzyczny?

Pierwszy raz pojawiła się na ekranie w roli adoptowanej córki Hanki i Marka z M jak miłość. Iga Krefft podbiła serca widzów jako Urszula Mostowiak. Okazało się, że jej charakterystyczna uroda i specyficzny głos mogą przydać się nie tylko na drodze kariery aktorskiej, ale również może otworzyć furtkę do kariery wokalnej.

Kim jest Iga Krefft?

Iga Krefft jest młodą aktorką, która swoją karierę rozpoczęła w serialu M jak miłość. Później zaczęła pojawiać się w programach na stacjach dla nastolatków. W 2010 roku został zauważony jej dość specyficzny głos, którego zaczęła używać do dubbingu.

W 2019 roku wzięła udział w show Twoja twarz brzmi znajomo i wtedy wiele osób zdało sobie sprawę, że 23-latka ma naprawdę ładny głos i jest utalentowana wokalnie.

Gwiazda serialu M jak miłość postanowiła nie tracić czasu i wykorzystać swój talent wokalny na poważnie. Dwa dni temu wydała singiel, który spotkał się z wieloma pozytywnymi komentarzami!

Gwiazda M jak miłość robi karierę muzyczną

Iga Krefft już jakiś czas temu zaczęła swoją przygodę z muzyką. Młodą aktorkę znaleźć można pod nietypowym pseudonimem- Ofelia.

– Wymyśliłam sobie Ofelię i tak przedstawiałam się ludziom, bo trochę wstydziłam się siebie i tego, kim jestem. – tłumaczy pochodzenie swojego pseudonimu w rozmowie z portalem Interia Muzyka

Razem ze swoim zespołem wystąpiła niemal trzy lata temu w ramach koncertów organizowanych przez Sofar Sounds.

Artystka najbardziej inspiruje się latami 60. i 70. co usłyszeć można w jej utworach. Gatunek, pod jaki można podpisać twórczość Ofelii to zdecydowanie indie.

– Chciałam być jak Robert Plant. No może nie do końca jak on, ale chciałam śpiewać jak Robert Plant. Chciałam śpiewać jak Janis Joplin. Potem chciałam być jak Fleetwood Mac, co było zresztą otwarciem na muzykę bardziej popową. – opowiada o swoich inspiracjach dla portalu Interia Muzyka.

Myślicie, że gwiazda kojarzona z M jak miłość będzie niedługo podbijała rynek muzyczny?

Zobacz zdjęcia:

Iga koncertowała jako Ofelia już trzy lata temu.

gwiazda w ciąży

Aktorka znana z M jak miłość przyznaje, że inspiracje czerpie z lat 60. i 70.

m jak miłość

Gwiazda M jak miłość ma naprawdę duże szanse na podbicie rynku muzycznego. Namiastkę jej talentu mieliśmy okazję pozać, kiedy występowała w Twoja twarz brzmi znajomo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka odmieniły swoją cerę nie do poznania. Dermatolodzy nie przestają o tym mówić
  2. Małgorzata Rozenek otworzyła niespodziewany biznes. Powód? Wzruszający
  3. Znaki zodiaku, które musisz mieć w swoim życiu. Najlepsi przyjaciele z całego zodiaku
  4. Przyjaźnili się 60 lat. Po latach przez przypadek odkryli, że są rodzeństwem
  5. Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło
  6. Prowadząca „Rolnik szuka żony” została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu
  7. Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance

źródło: party.pl