Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani ”M jak miłość”, ”Na dobre i na złe” i ”Barw szczęścia” w rozpaczy. Nie żyje kultowa postać polskiej telewizji
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.10.2020 16:16

Fani ”M jak miłość”, ”Na dobre i na złe” i ”Barw szczęścia” w rozpaczy. Nie żyje kultowa postać polskiej telewizji

Tim Feerick
fot. Lelum

M jak miłość, Barwy szczęścia czy Na dobre i na złe: nie żyje znana i związana trwale z tymi produkcjami postać. Informacje o śmierci mężczyzny przekazała firma MTL Maxfilm w oficjalnym komunikacie. Nie żyje Krzysztof Rogala, reżyser kultowych, serialowych produkcji. Zmarł dziś w wieku 70 lat.

Krzysztof Rogala od 2000 roku samodzielnie reżyserował seriale: M jak miłość, Barwy szczęścia czy Na dobre i na złe. Reżyser przyczynił się do tego, że seriale stały się legendą i punktem obowiązkowym dla wielu rodzin. Człowiek o wielkiej empatii – wspominają go przyjaciele.

Nie żyje Krzysztof Rogala

W komunikacie MTL Maxfilm czytamy wzruszające słowa na temat zmarłego reżysera:

-Z wielkim żalem przyjęliśmy dzisiejszą informację, że odszedł nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser – Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości – wspominają zmarłego przyjaciele.

-Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie. Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze! Przyjaciele i Koledzy z Barw szczęścia / Na dobre i na złe – czytamy na Facebooku.

Krzysztof Rogala współpracował z największymi polskimi gwiazdami. Współtworzył legendarne tytuły. Jego śmierć poruszyła mnóstwo osób w polskiej branży telewizyjnej, dla których był nie tylko kolegą z pracy, ale także przyjacielem. Nie podano przyczyny śmierci reżysera.

  1. Dziś rząd ogłosi kolejne obostrzenia dla Polaków. Pilna konferencja premiera na PGE Narodowym
  2. Mamy oficjalne potwierdzenie. Zacznie się już w poniedziałek w całej Polsce, wszyscy muszą się przygotować
  3. Nie żyje ceniony polski artysta. Zmarł w środę, miał koronawirusa

Kim był Krzysztof Rogala?

Krzysztof Rogala był reżyserem mnóstwa populatnych tytułów. W latach 80. debiutował jako drug reżyser w filmach: Zakochani Piotra Wereśniaka, Kiler-ów 2-óch i Kingsajz Juliusza Machulskiego oraz komedii Ryszarda Zatorskiego Nigdy w życiu! i Dlaczego nie!.

Od 2000 roku samodzielnie reżyserował klasyki polskich seriali. Przypominamy, że były to początki kultowego M jak miłość, podobnie zresztą jak Na dobre i na złe, w którym wystąpił także po drugiej stronie obiektywu, wcielając się w echokardiografistę w dwóch odcinkach.

Serial Barwy szczęścia także był reżyserowany przez Krzysztofa Rogalę. Jak podaje filmy.interia.pl, 2 października wyemitowano ostatni odcinek, będący dziełem reżysera. Łącznie dla Barw Szczęścia Rogala wyreżyserował 100 odcinków.

Niestety to niejedyne smutne informacje dzisiejszego dnia. Nie żyje współtwórca filmu Porady na zdrady, oficjalnie potwierdzono, że miał koronawirusa.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Z wielkim żalem przyjęliśmy dzisiejszą informację, że odszedł nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser – Krzysztof Rogala….

Opublikowany przez MTL Maxfilm Czwartek, 29 października 2020

ZOBACZ TEŻ:

  1. Warszawiacy przygotowali niespodziankę dla osób biorących udział w proteście. Niezwykła mobilizacja uczestników strajku
  2. Straszne, wybuch wstrząsną turystycznym miastem. Dramatyczna akcja straży trwa, są ofiary
  3. Kiedy szczyt zachorowań w Polsce? „RP” podała porażający datę dla obywateli
  4. Właśnie wydano ostrzeżenie dla Polaków. Może być niebezpiecznie
  5. Rząd wykorzystał zamieszanie, po cichu wprowadził nowy podatek. Objęte tysiące Polaków
  6. Uważajcie, co piszecie na Facebooku. Wyciekł dokument prokuratury dot. Strajku Kobiet
  7. Uważano ją za najpiękniejszą na świecie, a dla zachowania urody używała produktu, który każdy ma w kuchni. Jego właściwości zachwycają

Źródło: film.interia.pl, kultura.onet.pl