Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „M jak Miłość” cierpi na poważną chorobę. Zdradziła, co musi robić, by normalnie żyć
Michał Włoch
Michał Włoch 28.01.2020 18:59

Gwiazda „M jak Miłość” cierpi na poważną chorobę. Zdradziła, co musi robić, by normalnie żyć

m jak miłość
filmpolski.pl

M jak miłość to serial, który w Polsce zyskał ogromną popularność. Jedna z gwiazd serialu postanowiła podzielić się z fanami informacjami o swoim zdrowiu – cierpi na poważną chorobę. Zdradziła także, co musi robić, by normalnie funkcjonować.

Wraz z bohaterami serialu M jak miłość widzowie przeżywają ich codzienne emocje – te smutne i te bardziej radosne. Życie w serialu to jedno – po zejściu z planu aktorzy zmagają się ze swoimi własnymi problemami. Gwiazda serialu podzieliła się ze swoimi fanami wyznaniem dotyczącym poważnej choroby, na którą cierpi.

Gwiazda M jak miłość dorastała na ekranie

Julia Wróblewska gra w serialu M jak miłość od roku 2007, zaczynała, gdy miała tylko 8 lat. Można powiedzieć, że aktorka dojrzewała na oczach telewidzów. Teraz jest już młodą kobietą – ma 21 lat.

Jej kariera zaczęła się jeszcze wcześniej – widzowie pokochali ją za rolę w hitowym Tylko mnie kochaj, gdzie wystąpiła u boku Macieja Zakościelnego. Ogromna popularność, jaka towarzyszyła Julii Wróblewskiej od najmłodszych lat, przysporzyła jej sporo kłopotów w dorosłym życiu.

Artykuł Faktu przypomina wywiad aktorki, w którym opowiadała ona o cenie sławy – gwiazda nie potrafiła odnaleźć się w świecie dorosłych. Dziecku ciężko jest znaleźć granicę pomiędzy rzeczywistością a tym, co dzieje się na planie filmowym.

Julia Wróblewska: choroba

Julia Wróblewska opowiedziała niegdyś fanom, że korzysta z pomocy psychologa. Gwiazda serialu M jak miłość z pomocą terapeuty próbuje poradzić sobie z dużą ilością problemów, które spotkały ją w życiu. Nie chodzi tu jedynie o dorastanie w oku kamery – aktorka bardzo przeżyła też rozwód swoich rodziców.

Wizyty u psychologa sprawiły, że Julia Wróblewska otworzyła się też na farmakoterapię. Codziennie zażywa antydepresanty, które przepisał jej lekarz. Od tego czasu stan zdrowia gwiazdy bardzo się polepszył.

Wiem, jak te leki są demonizowane wśród społeczeństwa, więc chciałabym obalić kilka mitów – napisała w wiadomości do swoich fanów zamieszczonej na portalu społecznościowym Instagram.

Gwiazda M jak Miłość postanowiła obalić mity przy pomocy relacji z pierwszej ręki. Wytłumaczyła, dlaczego leki, które bierze, nie uzależniają i nie powodują, że jest otępiała. Gwiazda wciąż jest sobą, lecz nie musi codziennie zmagać się z cierpieniem psychicznym.

Jak już pisałam, te leki nie powodują, że nie jestem sobą, a to, że jestem sobą! Bo jeśli bycie sobą to leżenie tygodniami w łóżku, jedzenie raz na 2 dni, smutek i nienawiść do samej siebie, to ja dziękuję za taką mnie – zakończyła optymistycznie swój wpis.

Trzeba pogratulować Julii Wróblewskiej rozległej wiedzy oraz odwagi w mówieniu o sprawie, która często jest tematem tabu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

m jak miłość

Gwiazda M jak miłość postanowiła poszukać profesjonalnej pomocy.

M jak miłość

Gwiazda jest bardzo zadowolona z efektów terapii i zażywania leków.

m jak miłość

Gwiazda wytłumaczyła swoim wielbicielom, jak działają antydepresanty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje 49-latka. Po miesiącu od zaginięcia natrafiono na ślad kobiety, odnaleziono jej ciało
  2. Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
  3. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko

Źródło: Fakt