Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda ”M jak miłość” bez ubrań, opleciona wężem. Do sieci trafiły gorące zdjęcia
Angelika Bielska
Angelika Bielska 16.07.2020 22:19

Gwiazda ”M jak miłość” bez ubrań, opleciona wężem. Do sieci trafiły gorące zdjęcia

taniec z gwiazdami
onstagram.com/tanieczgwiazdami

M jak miłość to uwielbiany przez widzów serial TVP. Ci pokochali także obsadę serialu. Tym razem jednak jedna z serialowych gwiazd wzbudziła spore kontrowersje. Stało się to za sprawą gorących zdjęć, które trafiły do sieci. Aktorka znajduje się na nich bez ubrań, a jej ciało oplecione jest… wężem. O kim mowa?

Gwiazda M jak miłość – Joanna Majstrak, opublikowała w sieci odważne kadry. Ta zdecydowanie lubi swoje ciało, bo pokazała je już nie pierwszy raz. Jedyne, co ma na sobie, to wąż.

Gwiazda serialu M jak miłość w nagiej sesji

Fani serialu M jak miłość doskonale znają Joannę Majstrak – to serialowa Elka – sąsiadka państwa Zduńskich. Aktorka to młoda i atrakcyjna blondynka, która zdecydowanie lubi się dzielić swoimi atutami. Zazwyczaj robi to za pośrednictwem Instagrama.

Miała już okazje wystąpić w magazynach CKM i Playboy. Tym razem znowu udowadnia, że odważne kadry nie są jej obce. Na Instagramie aktorki pojawiły się zmysłowe kadry. Gwiazda jest na nich bez ubrań. A w sesji towarzyszy jej… wąż. Autor zdjęć to Bastek Czernek.

  1. Kinga Duda dostała list, którego nie mogła się spodziewać. Znany aktor napisał o jej dziadku
  2. Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księży
  3. Tragedia, nie żyje Stanisław Kurowski. Zmarł wskutek poważnej choroby

Gwiazda M jak miłość pozuje z wężem

Trzeba przyznać, że fotografie są naprawdę odważne. Jak się jednak okazuje, wąż na zdjęciach nie jest przypadkowy, a sesja została wykonana w słusznym celu. Aktorka zmysłowymi i odważnymi aktami wspiera fundację, która działa na rzecz zwierząt. Ponadto zaapelowała w swoim wpisie:

– Dzikie zwierzęta też potrzebują naszej pomocy. Wesprzyj „Fundację Wzajemnie Pomocni” kupując zdjęcie z Pytonami Królewskimi. Szanujmy wszystkie zwierzęta!

Wesprzeć fundację można pod tym adresem: Facebook – Fundacja Wzajemnie Pomocni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Nie taki wąż straszny jak go malują…”???? Dzikie zwierzęta też potrzebują naszej pomocy. Wesprzyj „Fundację Wzajemnie Pomocni” kupując zdjęcie z Pytonami Królewskimi. Szanujmy wszystkie zwierzęta! ❤️ https://www.facebook.com/FundacjaWzajemniePomocni/?epa=SEARCH_BOX https://www.instagram.com/fundacja_wzajemnie_pomocni/ Wszelkie informacje odnośnie zakupu zdjęcia pod numerem +48 660 944 066 lub na maila [email protected] photo: @bastekczernek @bastekczernek_portfolio make-up & hair: @aga_prokop_mua location: @studiosztos special thanks to: Michał Ożóg & Bartosz Gadziomski https://www.facebook.com/pg/yggrpythons/about/?ref=page_internal https://www.instagram.com/blizzardbartoszgadziomski/ @blizzardbartoszgadziomski

Post udostępniony przez ᴊᴏᴀɴɴᴀ ᴍᴀᴊsᴛʀᴀᴋ (@joannamajstrak_official)