Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Pokazali zdjęcie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 03.12.2019 16:57

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Pokazali zdjęcie

M jak miłość: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska stanęli na ślubnym kobiercu. Zdjęcie prosto z kościoła, którym pochwalił się w sieci przystojny aktor, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Czy to oznacza, że zakochani w tajemnicy przed mediami powiedzieli sobie sakramentalne TAK? Fani w tej kwestii są podzielni. Pod zdjęciem niemalże natychmiast posypała się lawina komentarzy.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są szczęśliwą parą od ponad dwóch lat. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej podczas romantycznego wyjazdu do Wenecji. Jednak ani ona, ani on w żaden sposób nie skomentowali tej wiadomości. Wszystko wskazuje na to, że zakochani postanowili pójść o krok dalej.

M jak miłość: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub

Zdjęcie, które pojawiło się na Instragramie mężczyzny, nie pozostawia żadnych wątpliwości. On w odświętnym smokingu, ona w sukni ślubnej. Nic dziwnego, że kadr prosto z kościoła wywołał w sieci ogromne zainteresowanie. Aktor owiał je krótkim, ale jednoznacznym hasztagiem:

#done☺️@adriana.kalska.official– napisał mężczyzna.

M jak miłość

M jak miłość: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub!

Fani w mgnieniu oka zaczęli snuć domysły. Nie jest tajemnicą, że Adriana i Mikołaj parą są też w serialu M jak miłość. Co więcej, od dłuższego czasu szykują się tam do ślubu. Dlatego w chwili, gdy aktor pokazał zdjęcie, wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy aby na pewno nie jest to plan zdjęciowy? Aktorzy na ten moment w żaden sposób nie rozwiali ich wątpliwości.

Internauci są podzieleni

Pod zdjęciem niemalże natychmiast posypała się lawina komentarzy. Część obserwatorów uważa, że para faktycznie swój najważniejszy dzień w życiu ma już za sobą. Inni z kolei zawzięcie twierdzą, że zdjęcie powstało na planie M jak Miłość.

-Zrobili to!!- napisała jedna z Internautek.

-To na pewno z serialu!- dodała kolejna.

-Gratuluje! szczęścia i miłości dla was kochani- spuentowała ostatnia z nich.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość

Są parą od dwóch lat.

M jak miłość

Zakochani są również parą w serialu „M jak miłość”.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów
  2. Przedszkolanka rzuciła maleńkim dzieckiem. Poruszające nagranie krąży po Internecie
  3. Jak uratować zniszczone paznokcie po hybrydzie? 10 cennych porad
  4. Beata Tyszkiewicz o małżeństwie: ”Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem”
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby