Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ludzie łapią się za głowy widząc jak Marzena Rogalska ubrała się do lasu na grzyby
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2022 14:04

Ludzie łapią się za głowy widząc jak Marzena Rogalska ubrała się do lasu na grzyby

Marzena Rogalska
Piotr Molecki/East News

Marzena Rogalska pochwaliła się strojem, jaki założyła na grzybobranie. Stylizacja dziennikarki bardzo przypadła do gustu internautów, którzy nie mogę przestać zachwalać jej poczucia humoru i naturalności. Co założyła prezenterka na spacer do lasu?

Gwiazda znana jest ze swojego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samej siebie. Często widać to również na zamieszczonych przez nią postach, które wywołują uśmiech na twarzy niejednego jej obserwatora w social mediach. Tym razem Marzena Rogalska kolejny raz udowodniła, że potrafi śmiać się sama z siebie i do tego świetnie jej to wychodzi.

Marzena Rogalska zaskoczyła swoją stylizacją na grzybobranie

Marzena Rogalska jest jedną z tych gwiazd, które nie boją się eksperymentować z modą i odważnymi stylizacjami. Dziennikarka bardzo często decyduje się na ubrania w mocniejszych kolorach, które idealnie pasują do jej charakteru i barwnej osobowości.

Tym razem jednak dziennikarka postanowiła trochę „pobawić się modą” i zaprezentowała mocno zaskakującą stylizację. Marzena Rogalska pokazała, co zakłada, gdy wychodzi z przyjaciółką do lasu na grzyby.

Gwiazda miała na sobie ciepłą wełnianą czapkę, ogromną kurtkę moro z różową podszewką oraz niebieskie spodnie z luźnymi nogawkami. Do całości ubioru założyła również ogromny szary szal oraz ciężkie czarne buty.

Marzena Rogalska po raz kolejny urzekła swoim poczuciem humoru

Marzena Rogalska nie przejmuje się tym, że absolutnie żaden element jej stylizacji nie pasuje do kolejnego. Podobnego zdania jest stojąca obok niej przyjaciółka, która razem z dziennikarką wyrusza na misję do lasu. Obie kobiety są szczęśliwe, a ich twarze zdobią ogromne uśmiechy.

-Drżyjcie wszystkie stylistki świata, wszystkie Vogue’i oraz Paris Fashion Week. Nadchodzimy! Grzybiarki z Sośninki! Inspirujcie się śmiało, bawcie się modą tak jak my – podpisała fotografię Marzena Rogalska.

Fani kochają żarty i poczucie humoru prezenterki. Dlatego też od razu zareagowali na jej zabawny wpis w social mediach i w komentarzach pod postem wyrazili swoje zdanie na temat kreacji, jaką założyła na grzybobranie.

„Mamuniu … kocham was w tych stylówkach! Coś jak D&G”

„Taka stylówka, że hej”

„Różowy koszyczek wymiata, z takimi babkami sama bym się wybrała na grzyby mimo żem ślepa”

„Tak powinny wyglądać wszystkie grzybiarki” – czytamy komentarze pod postem gwiazdy.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę

Źródło: kobieta.wp.pl