Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Codziennie obstawiał te same numery w Lotto. Po 20 latach spojrzał na nie jeszcze raz i wszystko sobie uświadomił, do oczu napłynęły mu łzy
Karol Osiński
Karol Osiński 17.09.2020 13:33

Codziennie obstawiał te same numery w Lotto. Po 20 latach spojrzał na nie jeszcze raz i wszystko sobie uświadomił, do oczu napłynęły mu łzy

lotto
Fot. materiały prasowe, lotto.pl

Lotto jest grą, w której główna wygrana to ogromna suma pieniędzy. Jej zasada jest prosta, skreśla się sześć liczb i obstawia w nomenklaturze. Jeśli maszyna podczas losowania wybierze wszystkie obstawione numery, wówczas zdobywa się główną wygraną. Pewien mężczyzna przez dwadzieścia lat stosował ten sam system, który po dwudziestu latach przyniósł oczekiwane efekty.

Wygrana w lotto to marzenie każdego gracza. Główną pulą są duże sumy pieniędzy, które przyznawane są w zależności od ilości zwycięzców. Wygrana smakuje jeszcze lepiej, kiedy gra się przez wiele lat, mając nadzieję na trafienie swoich ulubionych numerów. Tak może powiedzieć pewien mężczyzna, który ostatecznie dobił swego.

Mężczyzna zgarnął główną nagrodę w Lotto

Kiedy od wielu lat bezskutecznie obstawiasz te same numery w Lotto, może się wydawać, że Twoje marzenie o wygranej raczej się nie ziści. Pewien mężczyzna z Australii myślał innymi kategoriami. Od dwudziestu lat skreślał te same numery i ostatecznie został zwycięzcą głównej nagrody. Jego marzenia w końcu się spełniły.

Zwycięzca pochodzi z miejscowości Chermside w Australijskim stanie Queensland. Cierpliwość, jaką wykazywał się przez te wszystkie lata, można opisać jako nieocenioną, ponieważ dwadzieścia lat gry tym samym systemem i uparte brnięcie do celu jest czymś niesamowitym. Wszystkie trudy, zmarnowany atrament przy skreślaniu oraz pieniądze przeznaczone na grę, zwróciły się w postaci miliona dolarów głównej wygranej.

  1. Poznajecie blondynkę ze zdjęcia? Dziś znają ją wszyscy Polacy
  2. „Wiadomości” nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  3. 7-latka błaga już tylko o śmierć. Powód rozbija serce na drobne kawałeczki, a łzy same napływają do oczu

Czas na spełnianie marzeń

Jak informuje portal dailymail.co.uk mężczyzna swoją nagrodę ma zamiar przeznaczyć na spełnienie swoich marzeń. Dokładnie chodzi o długo wyczekiwany wyjazd na Wyspy Wielkanocne, który planował wraz z małżonką.

– Zawsze chciałem pojechać na Wyspy Wielkanocne. To było moje marzenie od jakiegoś czasu, więc mam nadzieję, że kiedy znowu będziemy mogli podróżować, będę mógł to zrobić – powiedział szczęśliwy zwycięzca.

Mężczyzna obstawił zwycięski kupon w NewsExtra na Gymp Road w Chermside. Główny menadżer nomenklatury Sharnnon Hickey pogratulował mu zwycięstwa.

– Gratulacje dla niego. Mamy nadzieję, że niezmiernie spodoba mu się jego nagroda tak jak innym naszym zwycięzcom – cytuje mężczyznę portal.

Niezmiernie gratulujemy wygranej!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

lotto

Mężczyzna z Australii wygrał milion dolarów głównej nagrody w Lotto.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  2. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?
  3. Maffashion urodziła. Gwiazda pokazała zdjęcie, Sebastian Fabijański zrobił niesamowitą rzecz
  4. Z ostatniej chwili. Po 13 latach porażające informacje ws. zaginięcia Madeleine McCann, po prostu niewiarygodne
  5. Pilna ewakuacja całego budynku. Ludzie zaczęli wybiegać na ulicę, ogrom policji, wszystko przez jeden e-mail
  6. Kupił pieczywo za pomocą kasy samoobsługowej, oszukał na 2 zł. Nagle ujął go ochroniarz, porażające co mu grozi

Źródło: dailymail.co.uk

Tagi: lotto wygrana
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania