Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
Karina Sulich
Karina Sulich 18.12.2020 23:45

Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom

lokatorzy
Fot. TRICOLORS/East News

Lokatorzy przez lata bawili polskich widzów, którzy wiernie śledzili losy państwa Bogackich, młodych mieszkańców ich domu. Pamiętacie niezbyt rozgarniętą Zuzię i jej nietypowy, charakterystyczny śmiech? Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda aktorka. Na zdjęciach, które jej zrobiono, jest… sami oceńcie!

Historie bohaterów z serialu Lokatorzy, towarzyszyły nam przez 5 lat od 2000 roku. I choć od emisji ostatniego odcinka minęła już ponad dekada, można powiedzieć, że dla niektórych czas się zatrzymał. Niewiarygodne jak dziś wygląda Olga Borys, która wcieliła się w postać serialowej Zuzi.

Jak dziś wygląda Zuzia z serialu Lokatorzy?

To, jak dziś wygląda Zuzia z serialu Lokatorzy, trzeba zobaczyć na własne oczy, przez chwilę może być nam ciężko uwierzyć.

Olga Borys, która wcieliła się w postać serialowej lokatorki, właśnie szykuje się do roli w sztuce W łóżku z rabusiem, a kiedy w sieci pojawiły się jej zdjęcia z prób do spektaklu, nie mogliśmy oderwać wzroku.

Naprawdę ciężko uwierzyć, że odkąd Olga Borys po raz pierwszy wystąpiła w produkcji TVP, Lokatorzy, minęło już 20 lat.

Aktorka wygląda zachwycająco, a wręcz promienieje. Wydaje się, że w ogóle nie odczuła mijającego czasu.

Olga Borys kiedyś i dziś

Choć poniższe zdjęcia dzieli 18 lat, śmiało, można powiedzieć, że dla Olgi Borys czas się zatrzymał.

Gwiazda niemal wcale się nie zmieniła i wciąż wygląda tak samo młodzieńczo jak podczas nagrywania scen do serialu Lokatorzy. Takich genów można tylko pozazdrościć.

To niejedyna aktorka, która po latach zachwyca tak samo, jak na początku swojej kariery. Pamiętacie Irkę z Plebanii? Małgorzata Teodorska ma już dorosłą córkę i wygląda olśniewająco.

Są jednak osobowości telewizyjne, które zmieniły się nie do poznania. Pamiętacie starszego brata głównego bohatera filmu Kevin sam w domu? Devina Ratraya na pewno nie poznalibyście na ulicy.

Zobacz zdjęcia:

lokatorzy

Olga Borys wygląda niesamowicie.

lokatorzy

Aż trudno uwierzyć, że od tych obu zdjęć minęło 18 lat!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: