Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowski dwie córki już ma. A co z synem? “Jeszcze trochę czasu mamy”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.04.2024 20:14

Lewandowski dwie córki już ma. A co z synem? “Jeszcze trochę czasu mamy”

Lewandowski z rodziną
Fot. Instagram/rl9, AKPA

Robert Lewandowski od lat związany jest ze swoją żoną Anną. Para wychowuje wspólnie dwie córki - Klarę i Laurę. Piłkarz wraz z rodziną mieszka obecnie w Barcelonie. Czy wraz z ukochaną biorą pod uwagę powiększenie rodziny? Tak “Lewy” odpowiedział na pytanie o syna. 

 

Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet

Anna i Robert Lewandowscy, którzy mieszkają obecnie w Barcelonie, są małżeństwem od wielu lat. Doczekali się dwóch córek. Piłkarz w niedawno udzielonym wywiadzie przyznał, że Klara i Laura lepiej znają języki obce niż on sam. 

Lewandowscy wcześniej mieszkali w Niemczech. W rozmowie z dziennikarzem portalu "WP Sportowe Fakty" Lewandowski przyznał, że Barcelona  to świetne miejsce do życia także na sportowej emeryturze:

Ciężko powiedzieć, jak będzie to funkcjonowało po zakończeniu kariery. Na pewno Barcelona jest miastem, w którym widzimy siebie za jakiś czas. Oczywiście Polska, Warszawa... Też będziemy tam bywali, mamy rodzinę, znajomych, więc jak będzie więcej czasu, to będziemy tam wracać. Zdecydowanie Barcelona jest takim miastem, w którym naprawdę czujemy, że tu możemy zostać nawet po zakończeniu kariery. 

Lewandowski z rodziną
Anna i Robert Lewandowscy Fot. AKPA 
Anna Lewandowska i Marina żartują z mężów. Żony polskich piłkarzy pokazały komiczne zdjęcie Ciężarna Marina Łuczenko cała we łzach. Ledwo była w stanie to z siebie wydusić

Tak Lewandowscy wychowują córki

W najnowszym wywiadzie Lewandowski nie bał się opowiedzieć trochę więcej o swoim życiu prywatnym. Jak się okazuje, od rozpieszczania dziewczynek jest jego żona. On stara się być racjonalnym rodzicem - nie pozwala córkom na wszystko. Jak powiedział Robert Lewandowski: 

Staram się, żeby dzieciaki wiedziały, co powinny zrobić, co mogą, a czego nie. (...) Tłumaczenie dzieciom, co wolno, a co nie jest ważne, bo jak się pozwoli na coś raz, drugi, trzeci to później ciężko to już odkręcić. Więc ja wolę czasami zareagować wcześniej niż za późno. 

Czy Lewandowscy myślą o jeszcze jednym dziecku? 

Robert Lewandowski chce mieć syna?

Dziennikarz portalu "WP Sportowe Fakty" pokusił się o jeszcze jedno pytanie dotyczące życia osobistego Roberta Lewandowskiego. Nie jest tajemnicą, że wielu mężczyzn marzy o tym, aby mieć syna. Czy “Lewy” się do nich zalicza? Piłkarz nie odmówił odpowiedzi na to pytanie. Przyznał, że to nie jest tylko jego decyzja. Nie wykluczył także, że wspólnie z żoną zdecydują się na jeszcze jedno dziecko: 

O Jezu! Powiem ci, że jestem dumny, że mam dwie córki. To super uczucie. Nie wiem, jak to jest mieć syna. A czy będę miał taką możliwość? Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię nie, nie mówię tak. Wiadomo, że to też decyzja Ani.