Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lekko poniosło? To mało powiedziane, to wywinął fotograf podczas wesela, para młoda ZAMARŁA
Michał Fitz
Michał Fitz 03.10.2023 16:16

Lekko poniosło? To mało powiedziane, to wywinął fotograf podczas wesela, para młoda ZAMARŁA

wesele
tiktok.com/xartus_pictures

Na weselu oczywiście najważniejsi są państwo młodzi, ale dla całego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie to przyjęcie jest, szalenie istotne są też inne osoby. Tak można śmiało powiedzieć o fotografach, którzy mają uwieczniać najwspanialsze momenty imprezy. Nawet im zdarzają się wpadki.

Fotograf na weselu

Dziś, by zaklepać sobie na wesele fotografa, trzeba działać z podobnym wyprzedzeniem, co przy rezerwowaniu sali na to wydarzenie. Najlepsi fachowcy mają zapchany grafik na miesiące do przodu, a przecież właśnie ktoś taki powinien robić zdjęcia tego dnia.

W końcu to najwspanialsze chwile w życiu małżeństwa i wypadałoby je uwiecznić w możliwie jak najpiękniejszy sposób. Okazuje się, że niektórzy fotografowie w pogoni za najlepszym kadrem mogą nawet doznać kontuzji. 

Nie mieści się w głowie, co podała para młoda na weselu zamiast normalnego jedzenia. Ludzie aż zaczęli krzyczeć

Wpadka fotografa na weselu

Na tiktokowym profilu firmy Xartus Pictures pojawił się filmik z wesela, który powoli staje się hitem sieci. Widać na nim, jak jeden z fotografów ustawia się możliwie najlepiej, by uchwycić pierwszy taniec pary młodej. Widać, że w głowie ma tylko najpiękniejsze kadry, a nie swoje bezpieczeństwo.

Brawurowo wpada bowiem w miejsce, w którym chwile wcześnie wystrzelono konfetti. To samo w sobie jest śliskie, a w połączeniu ze sztuczną mgłą, przez którą parkiet jest wilgotny, tworzy naprawdę nieciekawy duet. W efekcie fotograf efektownie się wywrócił i z hukiem upadł na ziemię

Para młoda nie wiedziała, jak zareagować. Fachowiec szybko podniósł się, więc można wnioskować, że nic mu się nie stało. Równie dobrze mógł jednak skończyć z pękniętym biodrem.

Internauci komentują wpadkę z wesela

Jak można przypuszczać, internauci zostali nieźle rozbawieni tym nagraniem. Wśród komentujących znaleźli się także inni fotografowie, którzy zarzekali się, że w takich sytuacjach naprawdę bywa ślisko, dlatego akurat im nie było do śmiechu.

  • Zrobiło mi to dzień
  • Ale śmiechłam
  • Wyje ze śmiechu
  • Przeszedł przed wytwornicą od ciężkiego dymu. Kiedyś też zaliczyłem mocny uślizg, od tej pory trzymam się od niej z daleka
@xartus_pictures

Sytuacja z ostatniej soboty. Niestety w sieci nic nie ginie

♬ dźwięk oryginalny - Xartus Pictures official
Tagi: wesele