Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta nie wiedziała, co jej dolega. Lekarz kazał jej narysować zegar, gdy spojrzał na rysunek, pobladł
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 15.09.2020 12:59

Kobieta nie wiedziała, co jej dolega. Lekarz kazał jej narysować zegar, gdy spojrzał na rysunek, pobladł

fot. screen z youtube.com/CBS New York

Gdyby nie pewien lekarz i jego dobra diagnoza, mogłoby dojść do najgorszego. Na szczęście krótki test wykazał, na co tak naprawdę cierpi pacjentka. Mało kto przypuszczał, co jej dolega.

Lekarz zadziałał naprawdę szybko i postawił dobrą diagnozę. Wszystko dzięki wykonaniu jednej, prostej rzeczy. Kazał chorej kobiecie narysować zegar. To, co zobaczył, przeszło jego najśmielsze oczekiwania, nie mógł uwierzyć, że wszystko dzieje się naprawdę.

Susannah Cahalan zachorowała

W reportażu, który jest dostępny na YouTube na kanale CBS New York, można obejrzeć porażającą historię. Wszystko zaczęło się bardzo niewinne, z dnia na dzień 24-letnia Susannah Cahalan zaczęła odczuwać przewlekłe zmęczenie i ospałość. Objawy pogarszały się i z czasem przerodziły się w prawdziwą paranoję i halucynacje. Nikt nie wiedział, co jej jest.

Kiedy pewnego dnia dostała napadu drgawek, rodzina nie miała już wyjścia i musiała zabrać ją do szpitala. W placówce medycznej stan młodej kobiety znowu się pogorszył, stała się ona agresywna w stosunku do personelu, a nawet własnej rodziny. Medycy podejrzewali załamanie nerwowe i chcieli skierować 24-latkę do szpitala psychiatrycznego. Na szczęście znalazł się lekarz, który postawił dobrą diagnozę.

  1. Pilny komunikat Wiceministra Zdrowia. Chodzi o konkretną grupę Polaków, czeka nas prawdziwa rewolucja
  2. Czy TVP Info powinno być finansowane przez podatników? W grę wchodzą gigantyczne pieniądze

Lekarz kazał narysować zegar

Dr Souhel Najjar przeprowadził na kobiecie jeden, prosty test. Nikt nie spodziewał się, że jego wyniki okażą się aż tak rewolucyjne i pozwolą na wyleczenie Susannah. Mężczyzna dał jej kartkę i długopis, i kazał narysować zegar. Aż trudno uwierzyć w to, co stało się potem.

Zgodnie z poleceniem kobieta narysowała tarczę zegara. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że wszystkie godziny były tylko po prawej stronie. To wszystko wskazywało na uszkodzenie mózgu. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań, potwierdzono, że Susannah cierpi na ostrą odmianę zapalenia mózgu, w której przeciwciała produkowane przez układ odpornościowy atakują mózg. Odpowiednia kombinacja leków przywróciła 24-latkę do zdrowia. Sama zainteresowana niewiele pamięta z okresu, kiedy była chora.

Jej własna historia zainspirowała ją do napisania książki Umysł w Ogniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Jej historia jest porażająca.

lekarz

24-latka cierpiała na ostrą odmianę zapalenia mózgu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  2. Córka Adama Małysza powaliła wszystkich na kolana. Wygląda jak Afrodyta na zdjęciu z wakacji
  3. Internautka zostawiła okropny komentarz pod zdjęciem Aleksandry Kwaśniewskiej. Odpowiedź poszła jej w pięty
  4. Nowy niebezpieczny trend wśród mężczyzn. Kobiety nie mają pojęcia o czym marzą ich faceci
  5. Miejsce śmierci Gienka Loski doprowadza do łez. Spędził ostatnie chwile w otoczeniu, które ściska gardło
  6. Polacy notorycznie nie dodają do jajecznicy 1 składnika, który diametralnie zmienia jej smak. Błąd, bez niego traci aksamitną konsystencję i cudowny smak

Źródło: wiemy.to, youtube.com

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny