Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lara Gessler przeszła metamorfozę chwilę przed porodem. Już tak nie wygląda
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.09.2022 10:55

Lara Gessler przeszła metamorfozę chwilę przed porodem. Już tak nie wygląda

Lara Gessler
fot. kadr z programu „Dzień dobry TVN”

Ciężarna Lara Gessler tuż przed porodem udała się do stylistki. Córka znanej restauratorki przeszła metamorfozę, a na Instagramie zaprezentowała piorunujący efekt. Jej reakcja na nową fryzurę mówi sama za siebie. 

Kilka miesięcy temu Lara Gessler i jej mąż poinformowali w mediach, że spodziewają się drugiego dziecka. Córka słynnej restauratorki od dwóch lat spełnia się w macierzyństwie, o czym opowiadała m.in. w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący nie mogli się nadziwić, w jak doskonałej kondycji jest mama małej Neny.

Także teraz, tuż przed powitaniem na świecie drugiego dziecka, 32-latka postanowiła zadbać o siebie i odświeżyć swój wygląd. Wybrała się do stylistki, a swoją metamorfozę skrupulatnie udokumentowała na Instastory.

Tuż przed porodem Lara Gessler postawiła na metamorfozę. Efekt jest powalający

Od kilku miesięcy media uważnie śledzą przebieg ciąży gwiazdy. Lara Gessler i Piotr Szeląg niedawno ogłosili, że do niespełna dwuletniej Neny dołączy braciszek. Nauczeni doświadczeniem z pierwszej ciąży, rodzice nie szykują jeszcze pokoiku dla dziecka. Pod znakiem zapytania pozostaje także imię dla malucha.

Teraz rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem 32-latka postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę. Odwiedziła stylistkę, a na Instastory wylądowała szczegółowa relacja z przemiany. Przyszła mama zrobiła małą prezentację „przed”, po czym zasiadła w fotelu. Na jej głowie szybko pojawiła się srebrna folia.

Po chwili zobaczyliśmy efekt. Lara Gessler z dumą zaprezentowała lśniące, jedwabiście gładkie włosy, wyrównane do długości nieco za ramiona. Nie zrezygnowała co prawda z charakterystycznego, jasnego blondu, jednak kolor zdecydowanie odżył dzięki jasnym refleksom. Wyszło stylowo i naturalnie — w sam raz dla oryginalnej urody gwiazdy.

Efekt wzmacniał dodatkowo elegancki komplet, w którym zawitała do studia urody. Na krótki, przylegający kostium w bordową mozaikę narzuciła luźny, czarny żakiet. Całość świetnie współgrała z ciepłym, złotawym odcieniem na jej głowie.

A wam jak podoba się metamorfoza?

Lara Gessler
Lara Gessler
Lara Gessler
Lara Gessler
Lara Gessler
Lara Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Lara Gessler uczciła rocznicę śmierci ojca w niebywały sposób. To, co napisała wyciska morze łez
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Tagi: lara gessler